מי בא לים?

הפקת אופנה מצולמת, קיצית במיוחד, עם הפריטים שאיתם הילדים שלכם ייראו הכי COOL בחוף הים

השנה, כך התחוור לי בשבוע שעבר, לא הייתי בים. כן כן. היינו בבריכות אינספור, אבל בים לא יצא לנו להיות. ולא שאני מתה על הים או נכון יותר על החול שמתעקש ללוות אותי הביתה ולגרום לי לעבוד שעות נוספות בניקיון, אבל חייבים להיות בים.

חוץ מזה, שאם נודה באמת, ים הרבה יותר כיף בבריכה ורק לראות את הקטן קופץ בגלים, חופר בחול, ונהנה ממגע המים על גופו שווה הכל (לפחות עד הכניסה הביתה). אז השבת, לרגל יום הולדתו החלטתי שאנחנו הולכים לים ויהי מה. שום מדוזה לא תעצור אותנו!

אבל אתם הרי כבר מכירים אותי ויודעים שאם כבר הולכים לים, אי אפשר בלי לצלם את הבגדים הכי מגניבים לעונת הרחצה. וככה, בין הגלים ועם הרבה שיתוף פעולה של נסיך הבית, אני מביאה לכם הפקת אופנה מצולמת, קיצית במיוחד, עם הפריטים איתם הילדים שלכם ייראו הכי COOL:

מבחן הנוחות

אחרי כל המדידות והפוזות למצלמה, ביקשתי מהקטן להכתיר את הפריטים הכי נוחים: בקטגוריית הבגד הנוח להגיע איתו, הייתה זו ללא ספק הגופייה של דלתא. גם ההדפס של "מכוניות" עשה את שלו, אבל גם הבד נוח, החולצה נעימה על הגוף ולא מזיעה.

הנעליים הנוחות היו של קרוקס. גם בגלל שאפשר להרטיב אותן, גם בגלל שהן לא נופלות מהרגל כשהולכים על החול, בזכות התפס האחורי וגם בגלל שאי אפשר לאבד אותן עם צבעוניות שכזו.

בקטגוריית משקפי השמש נרשמה התלהבות רבתי בגין משקפי השמש מהבמבוק של GoPanda. הן גם מהממות, גם טרנדיות, גם נוחות על האוזניים והעיניים (ואני בדרך כלל לא אוהבת מגע של עץ על הגוף) והקטן אפילו הסכים להרכיב אותן במשך כל היום ולדגמן אותן לחברים שלו כשהגענו הביתה

בקטגוריית בגדי הים זכו בגד הים של פוקס, שמשמש אותו גם בבריכה ונוח לו מאוד.

והזוכה הגדול הוא בגד הים והכובע של SunWay – בגדי ים "גולשים" שמכסה כמעט את כל הגוף. הוא צמוד לגוף ועם זאת, מיד כשהוא בא במגע עם מים הוא נוח מאוד. הקטן ממש לא רצה להוריד אותו, אפילו בנסיעה הביתה.

גם מבחינתי זו בחירה מוצלחת שכן, הוא גם מגן מפני קרינה, גם מפני מגע של מים בגוף (מי אמר מדוזות?) וגם נוח. לא רק על הגוף, אלא גם מתייבש במהירות ועד שהגענו לאוטו הוא כבר היה יבש לחלוטין. ביג לייק!

ואם כבר ים – אל תשכחו לקחת אתכם מלאא כלים למשחק בחול. תוכלו למצוא כלים, צעצועי מים, כדורי ים ועוד בשקל וחצי בלבד לפריט ברשת חנויות 'משו'. לי תמיד יש באוטו מאחורה שקית ענקית עם כל הדברים וככה אני גם משאירה את החול באוטו וגם תמיד יש מלא עם מה לשחק.

היה כיף. ניפגש בהפקה הבאה!

Scroll to Top