דף הבית » תהיו בקשר

תהיו בקשר

היי, נעים להכיר ותודה שאתם כאן…

אני יערית, אשת תוכן עם ניסיון של מעל 2 עשורים בכתיבה ועריכת תוכן, תחקירים, ייעוץ שיווקי וניהול תקשורתי. עורכת ותחקירנית בקשת 12, במגוון רחב של פרויקטים ותוכניות בתחומים שונים (תרבות, אקטואליה, אירוח, דוקו ועוד), עיתונאית, מנהלת פרויקטים ועד לא מזמן גם עורכת מדור "מה הלוז" במאקו. חוץ מזה אני אימא ל-1, פריקית של תרבות (בעיקר ישראלית), חובבת טיולים וגיקית של ידע.

>>> כדי לעבור לאתר העסקי – לחצו כאן

את האתר הזה פתחתי אחרי שנים של כתיבת בלוגים בפלטפורמות מובילות כמו סלונה, תפוז, אתר הארץ ועוד, במטרה לעשות קצת טוב על הלב ולכוון זרקור על הדברים המעניינים, היפים והמהנים שיש לעולם הזה להציע לנו (ויש לו…).

כל התכנים באתר הם אמינים, איכותיים, מפורטים ומבוססים אך ורק על ההתרשמויות והחוויות האישיות שלי. חלק גדול מהכתבות שבאתר מדורגות במיקומים הראשונים של החיפושים בגוגל, ורוב הקוראים והקוראות הם קוראים נאמנים שחוזרים לאתר שוב ושוב וסומכים על ההמלצות שלי. אני גאה לספק מידע אמיתי ומהימן, ולהבטיח שהמבקרים באתר יקבלו תמיד את התובנות הטובות והאותנטיות ביותר. אני מקווה מאוד שאהבתם את מה שקראתם ותמיד שמחה לקבל פידבקים, הערות, שאלות והצעות.

מדי פעם, אני מפרסמת גם תוכן שיווקי בתשלום או תוכן ששייך לתוכניות שיווק שותפים, וגם אז זה תמיד נעשה תוך הקפדה יתרה על התוכן ובלי לפגוע באופי של האתר, באותנטיות ובמהימנות של התוכן ובערך שהוא מעניק לכםן.

אז… אם יש לכם שאלה, בקשה לכתבה בנושא מסוים, הצעות לסיקור של מוצרים, טיולים וכל דבר שעולה על דעתכם, או שאתם מעוניינים באחד משיתופי הפעולה המסחריים (תוכן שיווקי, פרסום באתר ו/או הצטרפות לאינדקס) – אל תהססו לפנות אליי. אני מבטיחה להתייחס לכל הפניות ומשתדלת לעשות זאת במהירות האפשרית.

עוד בקשה קטנה: אני גם ממש ממש מקפידה על מידע מהימן וזכויות יוצרים, אבל גם אני בן אדם ולכן – אשמח שתכתבו לי אם גיליתם טעות או מחדל באחת הכתבות (טעות הגהה, טעות עובדתית, או תמונה שהשתבשה). אני מבטיחה לתקן ולהכיר לכם תודה.

מייל: yaaritrabel@gmail.com; טלפון: 054-4603288


אפשר לכתוב לי גם מכאן:

שם
כתובת מייל
מספר טלפון (רק אם רוצים)
כאן כותבים מה שמתחשק
ההודעה נשלחה. מבטיחה לקרוא ולהתייחס בהקדם
אוי, משהו כנראה מפריע להודעה להישלח
Scroll to Top