דף הבית » כל הכתבות » כושר וספורט » בריאות » אם כבר שתייה מתוקה…

אם כבר שתייה מתוקה…

עקרונית, אני לא בעד שתייה ממותקת. אני חושבת שמים זה הכי טעים, אין בהם קלוריות, אין בהם סוכר ובכלל… למזלי גם הקטן שלי כמוני, אוהב בעיקר מים, אבל אני יודעת שיש המון אנשים שלא מסוגלים לשתות רק מים הן מסיבות של טעם והן מסיבות של צורך במשקה מתוק.

להם אני ממליצה שאם כבר, אז לשתות משקה ממותק שיש בו ערך נוסף כלשהו, או לפחות כמה שפחות מזיק, בדיוק כמו המשקאות החדשים האלו:

BeatutiDrink מבית SAPPE

המשקאות האלו, המופצים על ידי חברת "אדיר סחר" הם סוג של מים בטעמי פירות, רק שהם בניגוד למה שמכירים מכילים רכיבים פונקציונליים, שמהווים ערך תזונתי נוסף לגוף.

בסדרה שלושה סוגים:

*"ביוטי כלורופיל" – משקה בטעם ענבים, המכיל כלורופיל. הכלורופיל הוא נוגד חמצון, המסייע בניקוי רעלים מהכבד ומעכב תהליכי הזדקנות. הוא מחזק את מערכת החיסון ומשפר את ספירת הדם.
*"ביוטי קולגן" – משקה בטעם תפוח, המכיל קולגן. הקולגן אחראי על האלסטיות של העור ועל מראהו המתוח ובנוסף מועיל לבריאות השיער, הציפורניים והמפרקים.
*"ביוטי פייבר" – משקה בטעם פירות הדר המכיל L-carnitine וסיבים תזונתיים. הסיבים מסייעים לתהליכי העיכול ולשריפת שומנים והקרטין ידוע כמעניק אנרגיה.

אז נכון שכל בקבוק מכיל בערך 80 קלוריות (שזה די הרבה לבקבוק מים) ונכון שזה לא זול (10-9 שקלים לבקבוק), אבל אם כבר משהו ממותק – אז לכו על זה. חוץ מזה שזה באמת טעים!!

Scroll to Top