דף הבית » כל הכתבות » תרבות » טלוויזיה » מיקי פותחת מסעדה

מיקי פותחת מסעדה

יש משהו קסום בעיניי בסדרות מצולמות לילדים. אני חושבת שכדי להיות דמות ילדים אהובה, דרוש משהו שלא כל אחד ניחן בו. מעין קסם פנימי, טוב לב (ילדים מרגישים), אינטלגנציה רגשית ובעיקר – המון אהבה לילדים והבנה עצומה לעולמם. אולי זו הסיבה שרק מעטים מצליחים לכבוש את ליבם של הילדים וגם להישאר שם לאורך זמן…

מיקי הקטנה והמקסימה היא ללא ספק אחת מאלו שהצליחו להגיע למקום הזה והשבוע, ממש עם פתיחת החופש הגדול (ב-1.7) עולה בערוץ ניק ג'וניור של YES (ערוץ 85) הסדרה החדשה שלה "המסעדה של מיקי"!

הפעם, הלוקיישן הוא מסעדה שכונתית משעשעת שבה מיקי היא הבעלים (והמלצרית) ולצידה מרגנית השכנה (ציפי מור האהובה), סבא נתי (נתן נתנזון) ועוד האורחים מתחלפים ולא פחות מוכרים כמו יוסי בניון, ישראל קטורזה, שגב משה ועוד.

כל פרק בסדרה עוסק בנושא אחר ומעביר אותו בצורה משעשעת, עם המון מוזיקה, שמחה וריקודים.

עומר ואני נכחנו בהשקת הסדרה, צפינו בשני הפרקים הראשונים והתרגשנו לשמוע את מיקי מזילה דמעות על הבמה ומספרת לכולם, על כמה הדרך לא תמיד קלה. אפילו כאן, במעמד המרגש הזה, היא הצליחה בדרכה האמיתית והמקסימה להעביר לילדים את המסר הכל כך חשוב הזה, ש"לא כל הנוצץ זהב" ושבשביל להגשים חלומות, לא מספיק לחלום אותם וצריך להתמיד ולעבוד קשה מאוד כדי לעזור להם להתגשם!

"המסעדה של מיקי", ימים א'-ה', 16:30 ערוץ ניק ג'וניור ב- YES וחינם ב-VOD.

תיהנו!

Scroll to Top