דף הבית » כל הכתבות » תרבות » קולנוע » מדגסקר 3 – מקרקסים את אירופה

מדגסקר 3 – מקרקסים את אירופה

עם פתיחת החופש הגדול, נפתח גם סכר סרטי הקולנוע לילדים ויש המון סרטים חדשים שיוצאים בימים אלו. האמת היא שזו אופציה לא רעה בחום – גם כיף, גם רגוע, גם מזגן וגם שורף לפחות שעתיים. אחד הסרטים שיצא לאקרנים לא מזמן הוא הסרט "מדגסקר 3 – מקרקסים את אירופה" ועליו אספר לכם הפעם.

הסרט, השלישי בסדרה, ממשיך לגולל את חוויותיהם של חבורת החיות שמאסה (בסרט הראשון) מגן החיות הניו יורקי והחליטה לגלות עולם. בסרט הזה, שוב מסתבכת עלילתם והנסיבות מביאות אותם להצטרף לקרקס כושל, תוך שהם מעמידים פנים של כוכבי קרקס גדולים מניו יורק.

בתחילה הם מתקבלים בחשדנות, אבל הזמן והתושייה שלהם גורמים אפילו לנמר הספקן ורווי הכישלונות, להיזכר באהבת הקרקס האמיתית שלו ולהסכים להשתתף שוב במופע. כל זאת, כשבלשית המשטרה נושפת בעורפם ומנסה לצוד אותם.

הסרט עשוי מקסים. הוא כולל קטעים מרגשים לצד קטעים מצחיקים. האנימציה גאונית והמוזיקה סוחפת אחריה את הצופים כולם. כן, גם ההורים. יש בו הרבה מסר שעבר בקלות לקטן שלי והוא מלא בערכים של חברות, של תושייה, של תקווה והערך החשוב ביותר אולי לגילאים של הקטן שלי (6) – חוסר הכניעה לפחד וחוסר הייאוש גם כשלא מצליח! בהחלט סרט מומלץ ומקסים.

ואם בא לכם להפוך את הסרט לחוויה של ממש עבור הילדים, כדאי לכם לדעת שחברת אסם, יצאה במבצע משותף עם גלובוס גרופ והסרט, והשיקה פעילות שיווקית בפתיתים ובפסטה של אסם.

במהלך החודש יוכלו ליהנות הילדים מאתר משחקים, מדבקות גוף צבעוניות של דמויות הסרט ואפשרות לזכות בהקרנה פרטית של הסרט עם עוד מאה חברים. על גבי אריזות המוצרים יש מדבקות מדגסקר בכמה סוגים: 4 מדבקות רגילות ו-4 מדבקות גוף. כולן ברוח ובדמויות הסרט.

על המדבקות תוצג כתובת אתר האינטרנט הייעודי שהקימה אסם לקראת צאת הסרט שבו יוכלו הילדים לשחק במשחקים באתר ולזכות בפרס ייחודי: הקרנה פרטית להם ולחברים. באתר, יוכלו הילדים ליהנות מארבעה משחקי און ליין: משחק זיכרון, קליעה למטרה, גשם של פסטה ומשחק ציורים.

הדמויות במשחקים משולבות עם הדמויות מהסרט האהוב, והן מהוות חלק פעיל מהאתר. בכל שבועיים תתקיים ספירה של מספר הנקודות במשחקים. הילדים, להם יהיה את מספר הנקודות הגבוה ביותר יזכו בפרס: הקרנה פרטית של הסרט להם ולמאה חברים. סך הכל יחולקו 10 הקרנות פרטיות בחודשיים. *התחרות תימשך עד לתאריך 31.7.2012. מגניב!!!

Scroll to Top