דף הבית » כל הכתבות » כושר וספורט » בריאות » ניו פארם עוברת לניו מדיה

ניו פארם עוברת לניו מדיה

רשת הפארמים "ניו פארם" הבינה שבמלחמה על הצרכן היא תצטרך להנגיש יותר את הסניפים שלה, אז היא החליטה לעשות את זה בדרך הכי מתבקשת שיש – דרך הניו מדיה!

גולת הכותרת של המהלך היא האפליקציה שמציעה כמובן להתעדכן במבצעים שונים, ליהנות מקופונים מיוחדים, יומן שבו ניתן לרשום תזכורות, תורים שנקבעו לרופא וכו׳. וגם שירותים יעילים ומגניבים כמו הזמנת מרשם דרך האפליקציה. פשוט מכניסים את פרטי המרשם, את הסניף בו רוצים שהוא יחכה והמרשם מוכן וממתין לכם בלי שתצטרכו לעמוד בתור.

הדבר הכי פרקטי בעיניי הוא האפשרות להתייעץ עם רוקחת און ליין, דרך האפליקציה. מדובר במעין פורום בו ניתן לשאול שאלות לגבי תרופות, משחות, תופעות וכל מה שרוצים.

במקביל לאפליקציה השיקה החברה ערוץ יוטיוב בו ניתן לצפות במגוון סרטונים בנושאי בריאות שונים כמו בריאות התינוק, סוכרת, הפרעות קשב וריכוז ועוד. את הסרטונים האלו אפשר לראות, כאמור, ביוטיוב, בעמוד הפייסבוק או באפליקציה.

ואם אתם עדיין מעדיפים שיח אנושי – תוכלו להצטרף לאחד מימי הבריאות שמנהלת הרשת בסניפים השונים שלה. בימים אלו תוכלו לעבור בדיקות ואבחונים, לשמוע הרצאות בנושאי בריאות שונים, להתייעץ אישית עם המומחים שיעמדו לרשותכם ואפילו ליהנות מפעילויות כיפיות.

סך הכל, אין כאן שום חדשות מרעישות, אבל אני שמחה שסוף סוף יש תחרות גם בקרב המתחמים הווירטואליים בין הרשתות והכל הופך קל ונגיש יותר. העיקר הבריאות, כן?

Scroll to Top