דף הבית » כל הכתבות » עוד כל מיני » אירועים » בגדי המלך החדשים: גרסת הכלות

בגדי המלך החדשים: גרסת הכלות

זוכרים את הסיפור על בגדי המלך החדשים, שבו החייטים העמידו פנים שהם תופרים לבגד בגדי יוקרה?
לפעמים, זו התחושה שלי בכל הנוגע לכלות.

אני פשוט לא מצליחה להבין מה יש באותן שמלות שעולות, בהשכרה, 20,000 שקלים. תהרגו אותי. לא מבינה. כשאני התחתנתי, וזה היה ממש מזמן, לא נכנסתי אפילו לאותם "חייטי הממלכה". נדמה לי שאני יכולה להעיד על עצמי שהייתי כלה שפויה. וזה לא היה קל – לקח לי המון זמן ושעות של הסתובבויות למצוא גם משהו שאני אוהבת וגם משהו במחיר נורמלי. ודווקא מהמקום הזה החלטתי לכתוב את הפוסט הזה, לכל אותן אלו שמדברות על חתונה, נמצאות בשלבי החיפושים או מכירות כאלו:

להקל עליהן ולעזור להן לדעת על ה"יריד לכלות חכמות" שמארגן אוהד איתן נורי.

בכלל, אוהד הוא מישהו שכדאי לכל כלה עתידנית להכיר. הוא סטייליסט כלות שעושה את כל העבודה השחורה. מגדירים לו מראש מה רוצים ובאיזה תקציב והוא כבר מחפש בין כל המקומות והרחובות ולוקח אותך לראות את הרלוונטיות. אחר כך הוא כבר יודע להתאים לשמלה נעליים, תכשיטים, איפור, שיער ואפילו זר, כך שהכל ייראה הרמוני ומושלם. כל התענוג הצרוף הזה עולה רק 500 ש"ח לכלה (על פגישת הייעוץ) ולא תאמינו כמה כסף וכאב ראש זה חוסך!! לענייננו, בשישי הבא, 27.7.12, עורך כאמור אוהד יריד שמלות כלה לכל אותן כלות שפויות.

היריד ייערך במתחם האירועים של קסטיאל ויהיו בו שמלות כלה של המון מעצבים שיימכרו (כן כן, מכירה, לא השכרה) במחירים שבין 500-5000 ש"ח!   בין המעצבים שיציגו את מרכולתם יהיו גליה להב, ירון ברכה בצלאל, רקל רשף, לימור חזן, ג'ולי וינו, גלי קרטן, גלית קורנר, שמעון דהן, מורין וולף ושמלות עד 500 ש"ח שתרמו מיטב המעצבים שכל הכנסותיהם יתרמו לעמותת 'רוח נשית'…  

יהיה שם צוות צילום מיוחד שיצלם את הכלה עם האופציות שמדדה וישלח לה את התמונות ישירות לסמרטפון, כדי שתוכל להתייעץ עם מי שבא לה, וגם כדי שתישאר לה מזכרת… חוץ מזה יהיה שם את יניב קצב המהמם שלי שייתן לאותן כלות ייעוץ שיער ואיפור

מתוך קמפיין איפור שיער של יניב קצב

את טלי עזריה המוכשרת שתציע זרי כלה מאוד לא שגרתיים, נעליים, תכשיטים של אפרת קסוטו, וכמובן סטיילינג!

על הסטיילינג, חוץ מאוהד, תופקד גם הסטייליסטית גאלה רחמילביץ', שמי שעדיין לא מכיר אותה, כדאי לו מאוד לעשות את זה מהר. כי אין סטייליסטית שיודעת להתאים בגד למבנה גוף כמוה. האמינו לי, פעם בעונה לפחות אני שוכרת את שירותיה לסיבוב שופינג (שגורר אחריו מחמאות כל העונה).

בין הכלות שירכשו שמלה תוגרל אפילו מסיבת רווקות עם סדנת הסטיילינג של גאלה 'שיק בצ'יק' (אל תשכחו להזמין אותי) וכל כלה תקבל קיט עם המון המון הטבות חכמות. למכירה מוזמן הקהל הרחב, אך מומלץ לתאם שעת הגעה מראש, על מנת למנוע לחץ ולתת לאוהד, לגאלה ולמעצבים לתת לכל כלה את מלוא תשומת לב.

נו, אתן עדיין רוצות לגלם את המלך בסיפור? נכון שלא?? שיהיה לכן בהצלחה ו… מזל טוב!!

לפרטים ותאומים: אוהד איתן נורי, 050-5554464.

Scroll to Top