דף הבית » כל הכתבות » אופנה » נעליים תיקים ואקססוריז » דברו אליי ביהלומים: תערוכת התכשיטים JOVELLA

דברו אליי ביהלומים: תערוכת התכשיטים JOVELLA

אין אישה שלא אוהבת יהלומים. היהלומים הם ללא ספק חבריה הטובים ביותר של כל אשה. תראו את ליז טיילור… בכלל, תכשיטים הם סוג של אמנות בפני עצמה.

בשבוע שעבר התקיימה תערוכת התכשיטים JOVELLA (ג'ובלה) בפעם העשירית בתולדותיה. התערוכה בארגונה של קבוצת שטיר ובחסות משרד הכלכלה – מנהל היהלומים, אבני חן ותכשיטים ומנהל סחר חוץ, המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בינלאומי ומכון היהלומים הישראלי.

כל הגופים האלו חברו והביאו את תערוכת התכשיטים הכי גדולה שיש כאן. בתערוכה הציגו המון ספקים המציעים את מרכולתם לשוק המקצועי, כמו אבני חן, מתקנים לתכשיטים ועוד ולצידם מעצבי תכשיטים, כולל מקום ייעודי למעצבים צעירים בתחילת דרכם שניתן להם מקום ואפשרות להציג בתערוכה.

את ההצגה גנבה ללא ספק המעצבת הישראלית הבינלאומית נועה שדה.

נועה, למי שלא מכיר עדיין, היא קיבוצניקית ישראלית שנסעה לנסות את מזלה בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות והצליחה בענק. היא מעצבת תכשיטים בסגנון אתני, מרהיבים ביופיים שמעטרות את גופן של מדונה, ג'ניפר לופז, פריס הילטון, קתרין זיטה ג'ונס ועוד.

התערוכה היא ללא ספק מקיפה וגדולה, בייחוד למי שמעוניין לרכוש תכשיטים וחומרים במחיר מוזל וגם – למי שמתעניין בתחום ורוצה להעשיר את ההכרות שלו עם ספקים וחבל שהיא נמשכה רק יומיים…

Scroll to Top