דף הבית » כל הכתבות » כושר וספורט » בריאות » מוצרים שיקלו עליכם לעבור את החורף

מוצרים שיקלו עליכם לעבור את החורף

"טפטפים קולדי" של כצט

באוויר יש אולי תחושה של אביב, אבל בפועל החורף עדיין כאן ומזג האוויר המתעתע מביא איתו לא מעט מחלות ילדים (ובכלל). רק השבוע שלושה מהלקוחות שלי נשארו בבית ביחד עם הילדים החולים שלהם, שניים מהם נדבקו וחלו בעצמם. אז… הפעם אני רוצה להמליץ לכם על כמה מוצרים שיסייעו לכם למזער נזקים וחשוב מכך, לשמור על הבריאות:

סדרת אלכו-ג'ל של ד"ר פישר

סדרת אלכוג'ל של ד"ר פישר

מניעה היא תמיד ההגנה הטובה ביותר ושמירה על היגיינת הידיים היא חשובה ביותר (כראייה אתם יכולים לשאול כל אחות ו/או רופא). סדרת המוצרים הזו מיועדת בדיוק למטרה זו: שמירה על היגיינת הסביבה והיגיינת הידיים והיא כוללת שלושה מוצרים, שהם באמת בגדר חובה בעיניי בכל תיק:

  • Alco-Gel ג'ל – ג'ל אלכוהולי לידיים המבוסס על 70% אלכוהול, פרו-ויטמין B5 וגליצרין, שגם מנקה ומחטא את הידיים וגם נעים למגע ומתנדף במהירות.
  • Alco-Gel Wipes – מגבוני חיטוי לידיים שדומים במהותם לג'ל, אך מגיעים באריזות אישיות, כך שמאוד מאוד נוח פשוט לזרוק כמה לתיק ולהשתמש במידת הצורך. ותמיד יש צורך…
  • Alco-Gel Wipes – מגבוני חיטוי למשטחים. מוצר עולה! פשוט קחו אתכם בתיק ולפני שאתם/הילדים שלכם נוגעים במשטח לא היגייני (ממגלשה, דרך שירותים ציבוריים ועד הידית של העגלה בסופר), פשוט תנגבו אותו. למה לקחת סיכונים?

"טפטפים קולדי" של כצט

"טפטפים קולדי" של כצט

מוצר חדש בסדרת המוצרים המבורכת שמיועדת בעיקרון להקלה על תופעות צינון של פעוטות, אבל גם אני משתמשת בה. הסדרה כוללת כמה מוצרים שעונים על צורך ממשי, בעיקר בחורף:

  • טפטפים קולדי – משחה למריחה על החזה, הגב והצוואר של תינוקות מגיל שלושה חודשים. המשחה מבוססת על שמן אקליפטוס, שמן מנטה, חוחובה, ויטמין E ואלוורה ומקלה (באמת!) על מערכת הנשימה – שיעול, גודש, חרחורים, ליחה וכו'.
  • טפטפים אפג'ל – ג'ל עדין להקלה על יובש ואדמומיות מסביב לאף (איפה שאדום תמיד כתוצאה מצינון).
  • טפטפים שמנים לרענון הנשימה – שמנים ארומטיים שמטפטפים על הכרית או על המזרן, והם פשוט עושים את העבודה ופותחים את האוויר. מניסיון!
  • טפטפים מגבונים רכים לאף – מגבוני "טישו" שמכילים גם תערובת שמנים שמקלה על מאוד על ניגוב האף, במיוחד אצל קטנטנים שבד"כ מתנגדים לזה.

עד כאן להפעם… שמרו על עצמכם!

Scroll to Top