דף הבית » כל הכתבות » עוד כל מיני » יוזמות עם ערך » ישראל במלחמה » לראשונה מאז תחילת הלחימה: סינמטק חולון חוזר לפעילות בשגרת חירום עם סרטים חדשים – ללא תשלום

לראשונה מאז תחילת הלחימה: סינמטק חולון חוזר לפעילות בשגרת חירום עם סרטים חדשים – ללא תשלום

כדי להפיג קצת מהמתח ולתת את האפשרות להתאוורר ולהקל מעט על המצב, סינמטק חולון במדיטק יקרין במהלך השבוע הקרוב, ללא תשלום, שלושה סרטים קלילים ומבדרים למבוגרים: "חנות ספרים בפריז", "מאסטר שפית", ו-"חף מפשע". **במקום יש מרחב מוגן אליו ניתן להגיע בזריזות ובבטחה. לפני תחילת הקרנת הסרט יתקבלו הנחיות מהצוות.

הכניסה ללא עלות בהרשמה מראש באתר הסינמטק, או בטלפון: 03-5021552 / 1800-202930

חנות ספרים בפריז (A Bookshop in Paris)

דרמה רומנטית שהוקרנה בפסטיבל ברלין. וינצ'נזו מקדיש את חייו לחנות הספרים שלו, פנינה של טעם טוב בכיכר פריזאית קסומה, ולבתו אלברטין המקורקעת לבית. הוא עטף עצמו בקליפה מגוננת שעשויה להיסדק בכל רגע. ואכן, כשיום אחד נכנסת לחנות בסערה אישה בשם יולנד, וינצ'נזו נותר המום ומוקסם. אישיותה הסוערת של האישה מאתגרת אותו וצדדים באישיותו שנדמה כשכבר הושתקו, מתעוררים לחיים חדשים.

משחק: סרג'יו קאסטליטו, ברניס ביז'ו, מטילדה דה אנג'ליס.
אורך הסרט: 89 דקות | בימוי: סרג'יו קאסטליטו | שפה: איטלקית-צרפתית.
מתי: יום רביעי, 25.10 בשעה 11:00.

מאסטר שפית (La Brigade)

דרמה מקסימה וטעימה. קאתי עובדת אצל שפית סלבריטאית, שמבשלת הרבה פחות טוב ממנה, וכשהגיע רוטב עד נפש היא עוזבת בטריקת דלת. למצוא עבודה חדשה איננה משימה קלה, מתברר, וקאתי מתחילה לעבוד כטבחית בקפיטריה של מרכז קליטה לנערים מהגרים המגיעים לצרפת ממדינות אפריקאיות. ההתחלה, כמובן, לא פשוטה, אך בהדרגה התשוקה של קאתי לבישול משפיעה על הנערים, וגם להם יש שיעור או שניים ללמד אותה.

משחק: פרנסואה קלוזה, אודרי לאמי, שנטאל נווירת'.
אורך הסרט: 97 דקות | בימוי: לואי-ג'וליאן פטיט | שפה: צרפתית.
מתי: יום חמישי, 26.10 בשעה 11:00.

חף מפשע (L'innocent)

קומדיה שהוקרנה בפסטיבלי קאן וירושלים, זוכת פרס התסריט של פרסי הקולנוע הצרפתי. כשאבל שומע שאימו עומדת להתחתן עם אסיר שהכירה בסדנאות התיאטרון שלה, הוא נבהל. יחד עם חברתו הטובה קלמנס, הוא יעשה הכול כדי לנסות להגן על אימו ולפקפק באמינותו של הגבר החדש בחייהם. דווקא המפגש עמו יזמן תובנות חדשות על החיים וההפתעות שהם מספקים.
צרפת 2022, 99 דקות, צרפתית, כתוביות בעברית

משחק: לואי גארל, רושדי זם, נואמי מרלאן.
בימוי: לואי גארל.
מתי: יום שישי, 267.10 בשעה 11:00.

Scroll to Top