Beauty Mall

כנראה שמנהלי השיווק של הקניונים הבינו שכדי להביא אותנו, הנשים, לקניון צריך לפנק אותנו, אבל באמת לפנק… אז קניוני עזריאלי כבר עושים מידי פעם "ספיישלי אופנה" ועכשיו – הגיע האח הצעיר, המרשים והחצוף – קניון שרונים וכמו שמתאים לו, הכריז על ארבעה ימים מלאי אופנה ופינוקים בהפקתה של סמדר גנזי המוכשרת, 11-14.3, כך שאם ממש תמהרו אולי תספיקו!!

מתחם ה-Beauty Mall מעוצב כולו עם שטיחים אדומים ומתחמי אדום לבן שאי אפשר לפספס. בכלל האווירה היא של השקעה (ואני אוהבת שמשקיעים בי).

המתחם עצמו מחולק להמון מתחמי אופנה, כל אחד מפנק אזור אחר:

מתחם "MAKE OVER" שבו יימצא בכל יום סטייליסט אחר ויעניק ייעוץ סטיילינג אישי ללקוחות. מדובר על סטייליסטים מהשורה הראשונה כמו גל אפל, ליאת אשורי, תמר קרוון וסטייליסטים ממסלול הסטיילינג במחלקה ללימודי חוץ "שנקר". התהליך יתועד ויעלה לצפייה על גבי מסכים הפזורים ברחבי הקניון.

מתחם מייק אובר סטיילינג משנקר. אירוע ביוטי מול שרונים 2013 קרדיט צילום איציק בירן

מתחם "BLUSH" שבו תתארח עדה לזורגן ומאפרות מהסטודיו שלה, שיעניקו ללקוחות טיפים ועצות לאיפור אביב קיץ 2013 וגם יפנקו בטאץ' קטן…

מתחם איפור עדה לזורגן אירוע ביוטי מול שרונים 2013 קרדיט צילום איציק בירן

מתחם "HAIR EXPRESS " שבו יעניק אבי פדידה וצוותו טיפול קליל לשיער.

מתחם שיער אבי פדידה אירוע ביוטי מול שרונים 2013 קרדיט צילום איציק בירן

מתחם "TREASURES" שבו תארח מעצבת התכשיטים אורנה לאלו מעצבי תכשיטים פחות מוכרים, אבל מוכשרים בטירוף כמו גילטי פלז'ר, אפרת עזוז, גלית רונדין, נעמה ברוש carmelita ועוד. לצד מעצבי התכשיטים יתקיימו סדנאות עיצוב ואביזרי אופנה  של בית הספר "גילדה" שתהיינה פתוחות לקהל הרחב ללא תשלום.

מתחם  "SHOOZ" שהוא למעשה חנות פופ אפ לנעליים ובה יוצגו נעלי מעצבים ישראלים ומבטיחים ביניהם: אחת אחת, ליאורה רוזן פרץ, עדי כאלב, מירית ארדיטי ועוד.

מתחם פופ אפ נעליים אירוע ביוטי מול שרונים 2013 קרדיט צילום איציק בירן

ואם חשבתם שזה ייגמר במתחמים האלו, טעיתם ובגדול, החלק הכי כייף עוד לפניכם.

בכל  יום ייערכו  2 תצוגות אופנה, כל אחת בקונספט אחר: תצוגת מעצבות אופנה ישראליות ובהן קארן מזרחי, חגית טסה, קולקטה, אמה, רזילי ועוד, תצוגת רשתות אופנה כמו קסטרו, מנגו, נאוטיקה, פול&בר, ניין ווסט ועוד, תצוגת בגדי ים לקיץ 2013, תצוגת גברים כדוגמת סליו, קסטרו מן, נאוטיקה ועוד, ואפילו תצוגה אחת של יוסי קצב.

תצוגת אופנה אייס קיוב אירוע ביוטי מול שרונים 2013 קרדיט צילום איציק בירן

תצוגות האופנה תערכנה מידי יום בשעות 12:30 בצהריים, ובשעה 19:00 בערב וכל פריטי התצוגות יוצעו בהנחה מיוחדת  לשעה אחת בלבד בתום התצוגה.

בכל בוקר, יועברו מגוון הרצאות מומחים בתחומים שונים, שתערכנה בשילוב ארוחת בוקר בבית קפה: ליאת אשורי תרצה על הטרנדים החמים ביותר לקיץ 2013; מושיק גלאמין על כל מה שקשור בהום סטיילינג; עדה לזורגן על סודות ומגמות באיפור; גאלה רחמילביץ' על טשטושים וגזרות מחמיאות; קארן דנסקי על סטיילינג לנשים מבוגרות; ומירי בן דוד על סטיילינג לנשים דתיות.

בכניסה הראשית הוצב קיר הנשיקות – כל מבקרת במתחם תקבל שפתון במתנה, תמרח אותו ותטביע נשיקה על  הקיר בצירוף חתימתה. לא הכי סטרילי, אבל רעיון חמוד…

קיר הנשיקות אירוע ביוטי מול שרונים 2013 קרדיט צילום איציק בירן

ובכלל – יהיו המון מבצעים והנחות…

הפעילויות במתחמים השונים הם בהרשמה מראש בעמוד הפייסבוק של מתחם שרונים ובהצגת קבלות על סך מצטבר של 150 שקלים. אתן עוד פה???

Scroll to Top