דף הבית » כל הכתבות » אופנה » קולקציות » Castro Show: השקת קולקציית אביב-קיץ 2013

Castro Show: השקת קולקציית אביב-קיץ 2013

חברת האופנה קסטרו השיקה ביום ראשון את קולקציית אביב-קיץ 2013 בתצוגת אופנה מרשימה, כמיטב המסורת. אז התארגנתי והלכתי להציץ על הטרנדים החדשים של החברה הישראלית המצליחה הזו, שקל מאוד לשכוח לפעמים כמה היא ישראלית…

האמת היא שעוד כשקיבלתי את הזמנת המתכת, הבנתי שלקולקציה יש נגיעה מתכתית, כי הרי שום דבר הוא לא סתם באירועים של מוטי רייף.

ההזמנה המתכתית

ואכן, הקולקציה הייתה עשירה בפריטים מטאליים עדכניים.

הטרנד שבלט יותר מכל היה טרנד שילובי השחור לבן שהגיע הישר מהתצוגות הבינלאומיות: הדפסים, משבצות ומשחקי שילובים מעניינים שאף על פי שהם טרנד עולמי, הותאמו מאוד לקהל הישראלי, האנין יחסית ויש שם מלא פריטים שהייתי שמחה להוסיף לארוני.

עוד בלטו הטרנד הפרחוני, נגיעות האדום, חיתוכים מיוחדים, גזרות גאומטריות וקווים ישרים, שהושפעו גם הם מהטרנדים העולמיים ובהחלט מחמיאים לקולקציה.

בקולקציית הגברים בלטו מכנסי הברמודה, משחקי השחור לבן כיכבו גם כאן ובסך הכל לא היו חידושים היסטריים, כמו בקולקציית הנשים.

הפינאלה של התצוגה הייתה טיזינג לעולם העיתונות של היום שבו במהלך כל התצוגה צילמו הנוכחים את התצוגה במכשירים הסלולריים. כל קאסט הדוגמנים והדוגמניות עלה לסיבוב הסיום כשבידיהם מכשירים סלולריים והם מצלמים את הקהל.

IMG_6696

נפתח בהזמנה מתכתית ונחתם בראי על עצמנו. הכי LIKE!

Scroll to Top