עזר כנגדי

מסטיקים לתחושת שובע מסדרת "הודיה" של 'סודות המזרח'

אני לא ממש חסידה גדולה של תוספי תזונה, אבל אני דוגלת בשיטה שאם זה לא עוזר זה לא מזיק ולפעמים יש כאלו שמצליחים לפתות אותי באפקט שלהם, אז אני מנסה. קשה למדוד תוצאות של תוספי תזונה (וזו גם הבעייתיות שלי איתם לרוב), אבל אני יכולה לנסות.

אז אחרי שבפעם הקודמת סיפרתי לכם על סדרת "הודיה" של 'סודות המזרח' שסותמת את התיאבון, רק אספר לכם שיש להם טעם חדש של מסטיקים – תות וקינמון. כאן למשל אני יכולה להעיד שהמוצרים יעילים (בעיקר המסטיקים והחטיפים) ואת כל מה שיש לי לומר עליהם תקראו בפוסט הקודם.

תוסף חדש המיועד לסיוע להפחתת משקל הוא "סיידר ויניגר" של חברת NOW.

מדובר בכמוסות עם פורמולה המבוססת על רכיבים טבעיים הידועים הרפואה המשלימה כמסייעים בהגברת קצב חילוף החומרים בגוף, ויסות התשוקה למתוק, הגברת תחושת שובע ועוד. בין הרכיבים כוללת הפורמולה חומץ תפוחים (שהריח שלו משתלט ממש כשפותחים את הקופסה, אז למי שלא אוהב את הריח – זה בעייתי), אצות ים, לציטין, ויטמין B6, כרומיום וסיבי אשכוליות.

ואם כבר מדברים על תוספי תזונה, אז יש תוסף שמאז ההיריון שלי לפני 8 שנים, אני מכירה בחשיבותו – מגנזיום.

עוד לא נמצא משהו שעוזר למניעת התכווצות שרירים (עוד דברים, אבל זה מה שמטריד אותי) כמו תוספי המגנזיום. חברת 'סודות המזרח' (כן, אותה אחת של מוצרי הודיה) הוציאה סדרה חדשה של תוספי מגנזיום "קומפלקס 5 פלוס".

בסדרה 3 פורמולות שונות, ייעודיות המבוססות על מגנזיום מים המלח – לנשים בגיל המעבר, לספורטאים ומוצר במינון גבוה במיוחד. כאמור, כמי שעושה יחסית הרבה ספורט, אני צרכנית קבוע של תוספי מגנזיום וכך גם חבריי ולכן אני יכולה להמליץ בחום על נטילת תוסף שכזה. בהצלחה ורק בריאות!

Scroll to Top