דף הבית » כל הכתבות » כושר וספורט » אימוני כושר » הכי קשה לחזור לכושר

הכי קשה לחזור לכושר

החלק הכי קשה בכושר זה לחזור אליו אחרי הפסקה קצרה או ארוכה.

הרומן שלי עם כושר הוא סוג של אקורדיון – יש תקופות (ארוכות ביותר) שבהן הכושר הוא החמצן שלי ואני לא מוותרת עליו בשום מקרה ויש תקופות, שבהן קצת "נמאס" לי ואז אני רק מחפשת תירוצים שישאירו אותי בבית.

מה עושים? עושים!

עם השנים למדתי שהדרך הטובה ביותר לחזור לכושר, זה לקחת מאמן פרטי שיגרום לי להתחייב לאימונים ויחזיר את חדוות האנדורפינים האהובה כל כך. נכון, זה לא עניין זול אבל מבטיחה לכם שמספיקה גם פעם בשבוע לתקופה קצרה, בשביל להחזיר את החשק ולחזור לעשות כושר לבד.

יש המון יתרונות באימונים אישיים וגם כתבתי על זה כאן לא פעם. מעבר לחלק המקצועי של מישהו שמדריך אתכם ומוודא שאתם עושים את התרגילים כמו שצריך, מאמן אישי קודם כל מקפיד שתעשו אותם.

אתם לא יכולים להבריז (לא נעים וגם עולה הרבה כסף), אתם לא יכולים "לזייף", לעשות חצי עבודה או לעשות לעצמכם הנחות. הוא יהיה שם- לכוון, לדרבן, לדחוף, לעמוד לכם על הראש כשצריך ולגרום לכם לזוז.

עם ערן באימון בגרייט שייפ הרצליה (צילום: מתן רחמן)

לאחרונה, אחרי תקופה די ארוכה שבה הפחתתי את תדירות האימונים, חזרתי לדבר שעושה לי הכי כיף – כושר. יש לי מנוי בגרייט שייפ הרצליה (בתוך קניון שבעת הכוכבים, שזה כבר כיף) ופעם בשבוע אני עושה אימון אישי עם ערן הולצמן, שהוא מקצועי ומקסים וכבר הבין שיש לו עסק עם סמי משוגעת, אז הוא דואג לגוון לי את האימונים ולא לחזור (חלילה) על אותו תרגיל פעמיים.

כבר עשינו יחד שני אימונים ולמרות שחשבתי שהכושר שלי נעלם כליל, שמחתי להתבדות ולהיווכח שעוד נשאר משהו (למרות שאני קצת מתבכיינת לו לפעמים). כדי להשלים את מכסת האימונים השבועיים (לפחות שלושה), הוא הכין לי תוכנית אימונים שגם היא מגוונת ומתאימה בדיוק למה שמתאים לי כרגע.

אני כבר רואה את השינוי (בעיקר באנרגיות שלי) ובטוחה שזו הדרך הטובה ביותר לחזור לכושר… ומה איתכם??

1 מחשבה על “הכי קשה לחזור לכושר”

  1. פינגבאק: איך התמכרתי לאימונים אישיים – runsteps

סגור לתגובות

Scroll to Top