דף הבית » כל הכתבות » עוד כל מיני » משחקים ופנאי » לגו וליוויס בשיתוף פעולה אופנתי ומפתיע במיוחד

לגו וליוויס בשיתוף פעולה אופנתי ומפתיע במיוחד

אם יש חברה שלא מפסיקה לחדש ולהפתיע אותי בכל פעם מחדש, הרי שזוהי חברת LEGO. עזבו רגע בצד את ערכות המשחק המושלמות שלהם, שמתחדשות כל הזמן ומתאימות את עצמן לכל מה שחם בעולם, בקולנוע ובכלל. אני מדברת על כך שהם לא מפסיקים להפתיע גם בחשיבה היצירתית ובשיתופי הפעולה הכה מפתיעים שלהם:

אחרי שיצא לדרך שיתוף הפעולה העתידני משהו עם חברת נינטדו והשקת ערכות הלגו-סופר מריו, הכריזו בחברה על שיתוף פעולה חדש ולגמרי בלתי צפוי דווקא עם מותג הג'ינסים האייקוני והנוסטלגי משהו – Levi’s!

כשהג'ינס הופך ללוח משחק

כן. שמעתם נכון. המיזם החדש והכה מפתיע שעליו הכריזה חברת LEGO ממש היום הוא שיתוף פעולה אופנתי ומגניב עם חברת הג'ינסים ליוויס שבמסגרתו תושק קולקציה שלמה שתאפשר לכם להפוך את הבגד ללוח משחק יצירתי ומהנה.

למה הכוונה? אז ככה…

על כל אחד מהפריטים בקולקציה נתפר לוח לגו בסיסי עשוי סיליקון, שעליו ניתן יהיה להרכיב באופן חופשי איזה מבנה שבא לכם, ממש כמו על לוח לגו רגיל. ההרכבה עצמה מתאפשרת באמצעות אריחי לגו מיוחדים (LEGO DOTS) דמויי פסיפס שנצמדים אל לוח הסיליקון באופן יציב מספיק כך שהיצירה שלכם לא תיפול.

וכדי שתוכלו לעוף עם הדמיון, כל פריט בקולקציה יימכר יחד עם נרתיק קטן וממותג כמובן שבתוכו יש 110 אריחי לגו דביקים בשלל גדלים וצבעים.

פריטי לבוש של ליוויס עם רמיזה לגו

במקביל לקולקציית המשחק הכה מגניבה, עיצבה חברת ליוויס גם פריטי אופנה נוספים בהשראת לגו כמובן: קפוצ'ונים בצבעי כחול, אדום וצהוב; ג'ינסים עם כפתורים דמויי אריחי לגו; כובעים וחולצות עם הדפסי לגו מובהקים ועוד.

אם זה לא מגניב ויצירתי, אז אני כבר ממש לא יודעת מה כן! שאפו!

Scroll to Top