דף הבית » כל הכתבות » עוד כל מיני » משחקים ופנאי » סופר מריו יוצא מהמסך ומתעורר לחיים

סופר מריו יוצא מהמסך ומתעורר לחיים

חדשות מרעישות מבית LEGO ו-Nintendo: ישיקו יחד קו מוצרים חדש ואינטראקטיבי המבוסס על משחק המחשב האהוב 'סופר מריו'!

ממש לפני כמה ימים הודיעה קבוצת LEGO על שיתוף פעולה חדשני ויחיד מסוגו עם חברת משחקי המחשב נינטדו, שאחראית בין היתר על המשחק האייקוני 'סופר מריו', שבמסגרתו יושק קו מוצרים חדש של לגו שיוציא את סופר מריו מהמסך. ואל תטעו – ממש לא מדובר במשחק וידאו חדש וגם לא בערכת לבני LEGO מסורתית!

סקרנים? תכירו את LEGO® Super Mario™

LEGO® Super Mario ™ הוא קו מוצרים חדש שמבוסס על דמות לגו אינטראקטיבית של מריו, שממש כמו במשחק המחשב, תאסוף מטבעות בעולמות משחק אמיתיים ברמות שונות שייבנו עם הלבנים של LEGO.

רוצים הצצה ראשונה? בבקשה:

"אנחנו שמחים מאוד להכניס את מריו לעולם הפיזי באמצעות משחק לגו אינטראקטיבי וחברתי", אמרה ג'וליה גולדין, מנהלת השיווק הראשית בחברת EVP מקבוצת לגו. "באמצעות שילוב של חוויית הלגו המוכרת עם הטכנולוגיה הדיגיטלית החדישה ביותר, נוכל לעזור למיליוני ילדים שאוהבים את מריו לשחק איתו בצורה חדשה לחלוטין ולחוות את העולם השובב של סופר מריו ואת חוויית המשחק בלגו בצורה שטרם הכירו".

LEGO Super Mario (התמונה באדיבות LEGO)

גם טקאשי טזוקה, מנהל ומפיק המשחקים של חברת נינטנדו התייחס לשיתוף הפעולה ואמר: "תמיד אהבתי את האופן שבו המוצרים של לגו מעודדים את הילדים להשתמש בדמיון שלהם כדי לשחק… המוצר החדש שיצרנו יחד עם קבוצת לגו משלב למעשה שני סגנונות משחק שונים – אחד שבו אתה בונה בחופשיות את עולמו של מריו והשני שבו אתה משחק עם מריו בעולם שיצרת… השילוב הזה יוצר רמות אתגר חדשות וסגנון משחק חדש שישנה לחלוטין את החוויה המוכרת".

***קו המוצרים החדש עתיד להיות מושק בהמשך השנה וטרם פורסמו פרטים על המחירים והיכן יהיה ניתן לרכוש את הערכות, אבל לגמרי יש למה לחכות!

Scroll to Top