דף הבית » כל הכתבות » טיפוח » טיפוח השיער » ניקוי ראש: מוצרים חדשים לשמירה על היגיינת השיער

ניקוי ראש: מוצרים חדשים לשמירה על היגיינת השיער

שיער הראש הוא אחד מבעלי המשמעות הסימבולית הגדולים ביותר. רובנו משקיעים לא מעט זמן וכסף במראה, בצבע ובעיצוב שלו, אבל עם יד על הלב – כמה מכם באמת משקיעים גם בניקיון ובחפיפה שלו? בייחוד כאשר מדובר בבחירת שמפו למשל…

החפיפה של השיער היא לא רק למטרות ריח (מטרה נשגבת לכשעצמה), אלא גם כדי לנקות את הקרקפת משומן ומלכלוך ולהזין את שורש השערה בחומרים שיחזקו אותה ויסייעו לה לצמוח, לא להישבר ולא לנשור. עכשיו, כשאתם מבינים למה חשוב להשקיע גם (ואולי אפילו בעיקר) במוצרי החפיפה – הנה סקירה של כמה מוצרי שיער חדשים:

שמפו "מונדיאל" של Head & Shoulders

שמפו "מונדיאל" של Head & Shoulders

לקראת משחקי המונדיאל שייפתחו ביוני, השיקה החברה מיתוג חדש לכל מוצרי סדרת Ultra Men, שיימכרו במהדורה מוגבלת. על גבי הבקבוקים במיתוג החדש, ברוח המונדיאל כמובן, מתנוססת התמונה של השוער ג'יאנלואיג'י בופון – אחד מהשוערים הגדולים בהיסטוריה שהכריז לאחרונה על פרישה, לאחר ששיחק בקבוצת יובנטוס ובנבחרת איטליה. מגניב!

בקבוק השמפו הממוחזר הראשון בעולם

בקבוק השמפו הממוחזר הראשון בעולם

עוד משהו חדש (שמאוד משמח אותי) מ-Head & Shoulders: לאחרונה הכריזה פרוקטר אנד גמבל שהיא מתחייבת לייצר את כל בקבוקי השמפו של המותג, תוך שימוש ב-25% פלסטיק ממוחזר שעשוי מפסולת ים מתכלה שנאספה בחופי אירופה. כבוד וגאווה!

סדרת "תה ירוק עם ויטמין E" של פינוק

סדרת "תה ירוק עם ויטמין E" של פינוק

סדרה הכוללת שמפו, מרכך ותחליב רחצה המכילים תמצית תה ירוק ותוספת של ויטמין E, שמעניקים לשיער לחות, ברק וגמישות. מרקם נעים וריח מעולה!

סדרת "Coconut Water" של הוואי

סדרת "Coconut Water" של הוואי

סדרה חדשה לשיקום שיער יבש עד יבש מאוד שכוללת שמפו ומרכך, שמכילים מי קוקוס, תמצית של פרח הלוטוס ועשירים בפרוטאין. למה זה טוב? מי הקוקוס עשירים בנוגדי חמצון ומינרלים ולכן עוזרים בשמירה על רמת הלחות, וללוטוס יש מנגנון ניקוי עצמי שגורם לחלקיקי הלכלוך להתנתק מעליו ולכן הוא יעיל בניקוי השיער והקרקפת.

סדרת "BC Scalp Genesis" של שוורצקופף פרופשיונל

סדרת "BC Scalp Genesis" של שוורצקופף פרופשיונל

סדרה חדשה וייעודית לטיפוח עור הקרקפת והשיער, שהמוצרים בה מכילים את קומפלקס StemCode שמגן על תאי הגזע ועל שורש השיער ובכך מסייע באופן פעיל לצמיחתו. בנוסף מכילה הנוסחה גם ויטמינים שונים שמטרתם להגן על הקרקפת מפני נזקי הסביבה ולאזן את רמת הלחות. הסדרה כוללת שבעה מוצרים:

  • שמפו לניקוי הקרקפת (BC Scalp Genesis Purifying Shampoo)
  • שמפו להרגעת הקרקפת (BC Scalp Genesis Soothing Shampoo)
  • סרום להרגעת הקרקפת (BC Scalp Genesis Soothing Serum)
  • שמפו לקרקפת הנוטה קשקשים (BC Scalp Genesis Anti-Dandruff Shampoo)
  • שמפו להחייאת שיער דליל (BC Scalp Genesis Root Activating Shampoo)
  • סרום להחייאת שיער דליל (BC Scalp Genesis Root Activating Serum)
  • קצף מרוכז להחייאת שיער דליל (BC Scalp Genesis Densifying Foam).

השתמשתי במשך שבוע בשמפו לניקוי הקרקפת ובסרום להרגעת הקרקפת. קצת קשה לי להצביע על שינוי ברמה המיקרוסקופית כמובן, אבל אני לגמרי יכולה להעיד שמהו בשיער שלי השתנה ופתאום הוא מרגיש לי נעים יותר וגם (לפחות בעיניי) נראה טוב יותר.

שיהיה לכם יום שיער טוב וריחני 🙂

Scroll to Top