דף הבית » כל הכתבות » כושר וספורט » בריאות » מוסיפים ערך לתזונה

מוסיפים ערך לתזונה

תחום תוספי התזונה הוא תחום כמעט אמורפי שאדם מן הישוב לא באמת יכול להעיד על האפקטיביות שלו. עם זאת, הגישה שלי היא ש: א – תמיד עדיף למנוע בעיות, מאשר לטפל בהן אח"כ; ב – אם כבר צריך "עזרה", עדיף להיעזר במשהו טבעי ולא כימי.

לכן אני לא מבטלת את תוספי התזונה, אך גם מתייחסת אליהם בפרופורציה הנכונה שנגזרת ישירות משמם" תוספים" ולא העיקר. ואחרי כל ההקדמה הזו, הנה כמה תוספי תזונה חדשים יחסית:

כמוסות "L.X Care" של Nutri Care, לעידוד פעילות המעיים

פורמולה צמחית המכילה תערובת של צמחים ופירות יבשים שידועים בהשפעתם על מערכת העיכול, כגון צמח הפלנטגו, צמח האלואה, שומר, שזיפים ותאנים.

טבליות לעיסה "קלציצ'ו D3" של כצט, לטיפול ולמניעת אוסטאופורוזיס

טבליות לעיסה בטעם מנטה, המכילות 500 מ"ג סידן ו-400 יב"ל ויטמין D3 – המינונים המומלצים על ידי האיגוד העולמי לאוסטאופורוזיס.

טבליות "ALOIX" של פלוריש, להקלה על פעילות המעיים

פורמולה מרוכזת המבוססת על סיבים תזונתיים פרה-ביוטיים, על צמחי מרפא כגון תמר הינדי, אלוורה, שוש קירח וכסיית האבוב, ועל תמצית פירות יבשים – וללא סוכר! שלושת המרכיבים האלו מסייעים לאיזון ולזירוז פעילות המעיים.

טבליות "אל צירות HFF" של הדס, להקלה על פעילות המעיים

פורמולה משופרת המשלבת סיבים פרביוטיים, סיבים תזונתיים, תמצית פירות יבשים וצמחים רפואיים שידועים כמסייעים לפעילות תקינה של המעיים. הטבליות אינן מכילות חומרים משמרים, חומרי טעם, צבעי מאכל או אלרגניים (שמרים, סויה, חלב, קמח ולקטוז) ומתאימים לשימוש החל מגיל 12.

סירופ "אוניה דה גאטו פלוס" של Nutri Care, לחיזוק המערכת החיסונית

פורמולה המשלבת תמצית אכינצאה, פרופוליס וויטמין C, עם תמצית הצמח אוניה דה גאטו – צמח עתיק ששימש את האינדיאנים של פרו מאות שנים להגנה מפני מחלות ולטיפול במחלות שונות, כולל מחלות זיהומיות.

בריאות!

Scroll to Top