בקצב הטאם טאם

אחרי כמעט 10 שנים!! בהם אני מנויה בהולמס פלייס (לא ברצף אמנם, אבל כן. 10 שנים!), הגיע הזמן לעבור לרשת חדרי כושר אחרת.

יש לי הרבה דברים מאוד לא טובים לומר על ההתנהלות של ההולמס פלייס, אבל זה לא המקום וחוץ מזה, החלטתי שאני עוסקת בדברים הטובים ולא באלו שלא. אז המנוי שלי מסתיים באפריל וזה בדיוק הזמן להתחיל לחפש בית חדש. כן, חדר כושר הוא כמו בית – הוא צריך להיות נעים ומזמין, קרוב ונגיש ובעיקר צריך לגרום להרגשה טובה, אחרת אין בו כל טעם.

את יריית הפתיחה לחיפושים פתחה רשת מועדוני הכושר Great Shape 

באופן מקרי לחלוטין, הוזמנתי לבקר בסניף הדגל החדש שפתחה הרשת בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה. הסניף החדש, משתרע על פני 1,400 מ"ר מתוכם 300 מ"ר גג ובו מתחם פנאי ושיזוף, בר מסעדה בריאות עם מרפסת פתוחה, עמדות אינטרנט, מתחם מנוחה מיוחד לאחר האימון, WIFI לכל דורש, מקלחות ומלתחות מעוצבות במגניבות, הכוללות סאונה יבשה, ומתחם לוקרים מרווח.

יש בו גם סטודיו סמאש (שיטת אימון ייחודית לרשת המשלבת קיק בוקס ואומנויות לחימה), חדר פילאטיס מכשירים עם מיטות פילאטיס

חדר ספינינג ובו כ-30 זוגות אופניים וכמובן חדר כושר ובו מכשור חדיש של חברת פריקור העולמית הכולל עשרות מכשירי אירובי ומתחם משקולות ומכשירי כוח.

אפילו שמרטפייה יש – רק תבואו להתאמן!

כדי להתרשם לא רק מהמכשור החדיש (והבאמת משוכלל ומגניב), הוזמנו להתנסות באימון TAM TAM CORE שפיתחה והעבירה לנו תמי קיס.

השיעור, שמלווה במוזיקה קצבית ומדליקה משלב תנועה, גמישות, כוח ואלמנטים שזיהיתי מעולם הפילאטיס והיוגה. הקצב שלו מהיר, הוא לא קל, אבל עובר בכיף וממלא את הגוף באנרגיות.

בכלל, תמי היא בחורה מלאת אנרגיות שזה פשוט מדבק…

אחרי השיעור הסוחף, התפנקנו על המרפסת בארוחת בוקר בריאה שכללה המון גבינות וירקות ונכנסנו לשמוע קצת על תזונה נכונה מפי רועי, מאמן כושר ותזונה במקום.

המרפסת (צילום: לם וליץ)

ממנו שמענו הסבר קצר על הרכב הגוף, מה חשוב לאכול לפני אימון ולאחריו, על מה לוותר ומה לצרוך במידה. היו דברים רבים שהוא אמר שסתרו (שוב) את כל מה שאני יודעת, אבל היה מעניין וללא ספק החכמתי.

תוסיפו לכל זה מחיר סביר (280 שקלים לחודש) והרי לכם אופציה מובחרת…

Scroll to Top