דף הבית » כל הכתבות » כושר וספורט » אופנת ספורט » Get Pro: בגדי כושר של מקצוענים

Get Pro: בגדי כושר של מקצוענים

מי שעושה כושר על בסיס קבוע, בטח ספורטאים, יודע שבגדי כושר הם הרבה מעבר לכסות.

ברמת המורל, יש לבגדי כושר המון השפעה (לפחות בעיניי) על התחושה הטובה של המתאמן, לפני וגם אחרי האימון. ברמה המקצועית, ועם כל הטכנולוגיות והחידושים בתחום, לבגדי כושר מקצועיים יש השפעה חד משמעית על הביצועים, על הנוחות ועל השמירה על הבריאות.

תחום הלבשת הכושר, מתחלק גם הוא לבגדי כושר "מגניבים" ולבגדי כושר "מקצועיים", כאשר ההבדל הוא לא רק במיתוג ובעיצובים, אל גם ואולי בעיקר בטכנולוגיות ובמקצועיות. אחד המותגים הנחשבים ביותר בתחום הזה הוא Under Armour, שבשקט בשקט מיתג את עצמו בצמרת מותגי הכושר והספורט למקצוענים.

מעבר לעיצובים הבאמת סופר מהממים, החברה שוקדת כל הזמן על פיתוח פריטים בטכנולוגיות שיקלו על המתאמן. אחד החידושים שלה למשל, הושק לא מזמן בישראל ובעולם במקביל – קולקציית UA CoolSwitch שמסייעת בקירור הגוף בזמן הפעילות הגופנית. באמצעות הטכנולוגיה הזו, הזיעה מתנדפת מהר יותר וכך גם נגרמת תחושת קירור של הגוף למתאמן והבגד הופך להיות קל יותר (בגלל שאין עליו את כובד נוזלי הזיעה).

למי שרץ למשל, זה יתרון אדיר, כי אחד הדברים שהכי מקשים על ריצה, בייחוד למרחקים ארוכים, היא הזיעה שגם מכבידה על הגוף וגם מציקה.

חידוש נוסף שהושק לאחרונה, הן נעלי הריצה לנשים ולגברים בטכנולוגיית Chared Coshioning, שהיא למעשה טכנולוגיה של בולמי זעזועים שמחזירה לרץ את האנרגיה ש"מתבזבזת" כתוצאה מהחיכוך בקרקע.

והחידוש האחרון הוא שיתוף הפעולה עם שחקן ה-NBA, שלא לומר מותג ה-NBA, השחקן סטפן קרי והשקת קולקציית נעלי כדורסל הנושאת את שמו.

או בקיצור, אם אתם מקצוענים – אתם חייבים להתלבש בהתאם, ואם אתם עושים כושר בשביל הכיף – אתם חייבים להתלבש כמו מקצוענים, כי מי שלא שם לא קיים 😉

Scroll to Top