אוסף מצב רוח

נעליים הם כבר מזמן לא פריט הלבשה שנועד למנוע קוצים בכפות הרגלים וכשמותג הנעליים האיטלקי Greymer משיק קולקציה שכולה אוסף של מצבי רוח (זוכרים את ההצצה הראשונית שהבאתי לכם לא מזמן?), לא נותר לי אלא לרצות את כל האוסף, ככה, שתהיה לי נעל הורסת לכל מצב רוח שאבחר.

לנעלים יש משמעות ועל פי 'גרמר' לכל נעל יש אישיות משל עצמה. אז כיאה לנקבה בעלת אישיות עצמאית, גם לנעליים יש מצבי רוח ולכן הן שונות כל כך אחת מרעותה וכל נעל כוללת פריטים מפתיעים ולא צפויים שמרמזים בתחכום בדיוק על מצב הרוח שבהשראתה נוצרה:

פלטת הצבעים של קולקציית החורף הקרובה נעה בתחכום בין גוונים חמים של שחור, אפור וכאמל חלודה, לבין הצבעים הקרים המאפיינים כל כך את העונה כמו גווני השיש והאפור.

בין הנעליים שאני רוצה דחוף אליי לאוסף (למקרה שמישהו שם בחברה יקרא את הפוסט ויחליט לפנק אותי): מגפוני פרווה עם סוליות צבאיות, מוקסינים מחומרים מעודנים, נעלי עור עם עקב מפתיע, מגפיים עם מוטיבים גאומטריים ונעלי זמש עם מוטיב מתכת.

מוטיבים מפתיעים שולבו על העקבים, באבזמים ובנעליים העשויות עור מוברש בעבודת יד, שמאפשרות גילוף ייחודי בצידי הנעליים. אגב, לא חייבים לטוס לאיטליה בשביל לקנות, אפשר לרכוש דרך האתר.

Scroll to Top