דף הבית » כל הכתבות » תיירות » אטרקציות » בילוי לשבת: פעילות רב ממדית

בילוי לשבת: פעילות רב ממדית

מזג האוויר הולך ומתקרר (סוף סוף) וזה בדיוק הזמן להתחיל להמליץ לכם על פעילויות שבת עם הילדים שאפשר לעשות במקומות סגורים.

בשבוע שעבר, באחת מהשבתות ללא התכנון, חיפשנו משהו קרוב (במרכז) שיהיה כיף לילדים, חווייתי וקליל. באופן כללי אני לא מתה על קניונים ומקומות סגורים והמוניים, אבל שמענו שפתחו קולנוע 7D-MAX בראשון לציון, אז הלכנו לשם.

למי שעדיין לא מכיר – מדובר ברשת בתי קולנוע בת חמישה סניפים ברחבי הארץ ובהם רואים סרטונים קצרים (כ-10 דקות לסרט) בשבעה ממדים! הכיסאות זזים, משקפי תלת ממד, דברים (בהתאם לסרט) עפים עליך במהלך הסרט, רוח, ריח ועוד וזה באמת כיף גדול וחווייתי.

אנחנו ראינו סרט על דינוזאורים וזה ממש מרגיש כאילו אתה בפנים. כשהחללית נופלת למים מים משפריצים עליך, כשהיא נתקעת באדמה, הכיסאות זזים וכך הלאה.

בגלל שמדובר במקום קטן (משהו כמו 15 מושבים) זה כיף, אינטימי, והילדים לא הפסיקו לצעוק ולהתלהב (טוב, גם אנחנו). זו ללא ספק חוויה מטלטלת, תרתי משמע והילדים דיברו עליה עוד הרבה אחרי.

יש סניפים של הרשת באילת (קניון ICE MALL – פארק הקרח), בים המלח (מלון לאונרדו קלאב), בראשון לציון (2 סניפים – סינמה סיטי וקניון הזהב) ובמטולה (מרכז קנדה). מחיר סרט: 30 ש"ח לאדם, או 4 כרטיסים ב-100 ש"ח.

משחקיית Game Zone

(התמונה מהאינסטגרם של המקום)

אם אתם בוחרים ללכת לסינמה סיטי בראשון, קפצו אחר כך למשחקיית Game Zone שנמצאת בקומה התחתונה. כבר המלצתי לכם בעבר על המשחקייה הזו ועכשיו יש שם משהו חדש שהחליף את המיני גולף – אפקט הפחד. לא נכנסנו אליו כי זה נראה היה לנו מפחיד מידי לילדים בני 7, אבל הילדים שיחקו במשחקי המחשב, במיני באולינג ובכל שאר המשחקים.

הייתה אחלה שבת. קרובה, קלילה, הילדים נהנו וחזרו עם חוויות שבע ממדיות הביתה.

Scroll to Top