דף הבית » כל הכתבות » תיירות » אטרקציות » בילוי צונן במרכז קנדה

בילוי צונן במרכז קנדה

זוכרים שסיפרתי לכם על הטיול שלנו צפונה? אז החלטתי שהגיע הזמן לסגור עוד מעגל ילדות ולבקר במרכז קנדה שבמטולה. אני זוכרת את המרכז הזה מילדותי – היינו נוסעים לשם לטיולים שנתיים ובחופש הגדול. לא ממש זכרתי מה יש שם, אבל אני מודה שציפיתי למקום קצת ישן (כיאה למקום שמחזיק מעמד כבר כמה עשרות שנים) עם מתחם החלקה על הקרח ועוד כמה דברים.

הופתעתי לטובה כשהגענו, וזה בלשון המעטה. המקום מתוחזק למופת, נראה חדש ממש. יש בו מתחם ענקי ויפייפה של החלקה על הקרח (עובדה שאפילו תחרויות ההוקי קרח במכביה האחרונה התקיימו שם). מעבר למתחם ההחלקה יש שם באולינג מושקע, מתחם סנוקר, קולנוע 7 ממדים, בריכה, סאונות ואפילו מטווח ירי.

את הבילוי במרכז הענקי התחלנו בקולנוע – הקטנים לא רצו לצאת אז ראינו שני סרטים ברצף שטלטלו אותנו, השפריצו עלינו מים, הקפיצו אותנו והעיפו אותנו באוויר.

עם האנרגיות האלו ניגשנו למתחם ההחלקה על הקרח. אני אמנע מכם תמונות שלי בעיקר כי אני כל כך גרועה בהחלקה עד שהתמונות פשוט מצחיקות. כשמוצו סיבובי ההחלקה, עברנו לשחק באולינג והשמחה של הקטנים כשהם הצליחו להפיל את הפינים הייתה גדולה משאפשר לתאר במילים.

היה כבר קצת מאוחר ועוד הייתה לנו דרך ארוכה הביתה, אז לא הספקנו להיכנס לשאר האטרקציות במרכז, אבל אין ספק שכדאי לכם לקפוץ לשם ולקחת בחשבון שמדובר ביום שלם של בילויי במרכז אחד. ממש כך…

היה כיף! חזרנו עייפים, אך מרוצים וגדושי חוויות.

Scroll to Top