דף הבית » כל הכתבות » צרכנות » מים מרים ימתקו: ניסיתי את קנקן המים של DAFI

מים מרים ימתקו: ניסיתי את קנקן המים של DAFI

מים. אותו נוזל חסר צבע וטעם שממלא 70% מגופנו. אין חי וצומח שיכול בלעדיו ובעולם יש יותר מים מאשר יבשה. אני שותה רק מים וביום ממש פראי תתפסו אותי עם מיץ סחוט טבעי או לימונענע גרוס. חברים שלי טוענים שאני צורכת מים כמו גמל, הקטן שלי בעקבותיי ובגלל שטעם המים בברזים לא ערב לי לחך ואפילו די מגעיל אותי, אני מפרנסת יפה מאוד את חברות המים המינרלים.

קנקן DAFI החדש ישב לו על השיש כמעט שבוע עד שפתחתי אותו והחלטתי לנסות. מים מהברז? חשבתי לי. אם אין בפילטרים חומרי טעם, אין סיכוי שזה יהיה טעים.

אבל ניסיתי ואני שמחה לבשר לכם שהתבדיתי. טעם המים אכן משופר מאוד ואמנם בהתחלה טעמם היה עדיין קצת זר לי, אך אחרי פעמיים כבר התרגלתי לטעם והיום הם אפילו טעימים לי מאוד. הקטן אגב, שאל אותי ישר איך בישלתי את המים, כי יש להם טעם טעים 🙂

הקנקנים של חברת DAFI הם קנקנים עם מערכת סינון, היחידים בעלי תו תקן ישראלי!

המסננים מסננים את מי הברז מהמזהמים השונים (דוגמת כלור) המצויים במערכת המים הביתית ו"מרככים" את המים. מסנן אחד, מסנן בין 150 ל-200 ליטר, תלוי באיכות המים ולאחר פעולת הסינון המים מוגנים בהגנה אנטי בקטריאלית למשך 24 שעות .

לקנקן מכסה מיוחד המקל על מילויו ללא הסרת המכסה וצורתו של הקנקן מאפשרת אחסנה ברוב דלתות המקרר וכן להכנסתו לתוך מדיח הכלים בקלות. לקנקנים ידיות ארגונומיות לאחיזה נוחה, אינדיקטור ידני המזכיר מתי יש להחליף את המסנן (כעבור חודש) וכן בסיס שאינו מחליק על השולחן או השיש.

הכי כיף זה שהקנקנים האלו גם באמת יפים ויש אותם בכל מיני צבעים, גדלים וחבילות:

  • קנקן אסטרה יוניברסל קיבולת של 3 ליטר  – קנקן + פילטר מוצע במחיר של 79 שקלים.
  • קנקן לונה יוניברסל בעל קיבולת של 3.3 ליטר – קנקן + פילטר מוצע ב-89 שקלים.
  • קנקן אסטרה יונימקס רחב בעל קיבולת של 3 ליטר – קנקן + פילטר מוצע ב-80 שקלים.
  • קנקן סינטרה יונימקס רחב בעל קיבולת של 4 ליטר – קנקן + פילטר מוצע ב-90 שקלים.
  • מחיר שלושה מסננים – 75 שקלים.
  • מחיר שלושה מסננים לקנקנים רחבים – 79 שקלים.

עכשיו נשאר לי לראות כמה סבלנות וזיכרון יהיה לי להחליף פילטר פעם בחודש…

את קנקני ומסנני DAFI  ניתן להשיג ברשת הום סנטר, רשת אושר עד, רשת קשת טעמים, רשת מעדני מניה ובחנויות כלי הבית והטבוריות ברחבי הארץ.

Scroll to Top