דף הבית » כל הכתבות » עוד כל מיני » עיצוב » עובדים מהבית: "רהיטי דורון" נכנסת לתחום פינות העבודה הביתיות

עובדים מהבית: "רהיטי דורון" נכנסת לתחום פינות העבודה הביתיות

בימים בהם עידן המשפחתיות תופס תאוצה ועסקים רבים (החכמים והנאורים שביניהם) מבינים שלעיתים עדיף לעבוד מהבית, גדל הצורך בפינת עבודה ביתית שתהיה נוחה ופונקציונאלית.

מכיוון שלרובנו "חדר העבודה" הוא חלק מהבית שפשוט הוסב לצורך כך ולא חדר ייעודי ומכיוון שלרוב, חדר עבודה ביתי דורש שולחן כתיבה, כיסא ומחשב, רוב חדרי העבודה הביתיים מסתכמים בשולחן כתיבה סטנדרטי מאיקאה.

עכשיו, נכנסת לתחם גם רשת "רהיטי דורון" ומשיקה ליין של פינות עבודה

את הרשת אני מכירה, כמו כולם, בזכות חדרי הילדים שלה. גם לעומר שלי רכשתי את המיטה ואת הספרייה מהם ואני מאוד מרוצה.

אז הלכתי לראות אילו חדרי עבודה מוצעים שם. מדובר בעיקר בשולחנות עבודה ובכוורות מסוגים שונים, הדומים מאוד לאלו שהוצעו לפני כן לילדים – פרקטיים, עמידים, בקווים פשוטים ונקיים. למעשה, את רוב השולחנות יכולתם למצוא שם גם לפני כן, אבל בינינו, מי חושב ללכת לחפש רהיטים לחדר עבודה בחנות המתמחה בחדרי ילדים?

גם ברשת הבינו את זה וההשקה שלהם היא בעיקר שיווקית, שאנשים יבינו שניתן למצוא אצלם גם שולחנות עבודה. יש מגוון רחב של שולחנות – מפינתיים, ישרים, גדולים, צרים, זוגיים ואפילו כאלו המיועדים לארח בהם אדם נוסף.

המחירים, כמו כל מחירי הרשת זולים ושווים לכל נפש ואני בהחלט (שוב, מתוך היכרות חיובית עם המוצרים והשירות שלהם), לקחת אותם בחשבון שחיפושיכם אחר שולחן עבודה ביתי.

Scroll to Top