דף הבית » כל הכתבות » עוד כל מיני » עובדות מעניינות » טרנדים ומגמות » תערוכת חידושים בספורט לשנת 2014

תערוכת חידושים בספורט לשנת 2014

ב-19-18 בפברואר תתקיים בגני התערוכה התערוכה החמישית לספורט, כושר, בריכות, ספא ואורח חיים בריא.

קהל היעד העיקרי של התערוכה הוא אמנם הקהל המקצועי (מאמנים וכדו'), אבל גם אנשים כמוני שמתעניינים בספורט, מתים על חידושים בספורט ואוהבים להתעדכן בכל מה שחדש ייהנו שם.

כדי להתרשם קצת ממה שהולך להיות מוצג בכנס, הוזמנו כמה כתבי ספורט ואני להתנסות באימון מחזורי חדש בשם HIIT. האימון די דומה לאימון ה-HERO של קרן אמיד שכתבתי עליו כאן בעבר, לשיטת אימון ה"טה-בה-דה" ובקיצור – אימון אינטנסיבי בדופק גבוה, כשהתחנות בו מחולקות לפי 20 שניות עבודה ו-10 שניות מנוחה.

חלק מהתרגילים מתבצעים עם אביזרים כמו משקולות, מדרגות, כיסא, TRX, מוט וכו' וחלק בעזרת משקל הגוף בלבד, כמו סקווט, קפיצות, שכיבות שמיכה וכו'.

היה מגניב… אני מודה שהשם אולי חדש, אבל השיטה כבר מוכרת ובכל זאת, חזרתי עם התכווצות שרירים 🙂

רוצים לדעת עוד קצת מהחידושים שיוצגו בתערוכה?

  • גרבי לחץ ללא תפרים בדיוק באזור הבוהן, שמונעות את נקודות הלחץ בנקודות;
  • מדרסי מרתון בעלי 4 שכבות של חומרים בהרכב מיוחד והגרפית המגולוון (סיבי פחם) – חומר קשיח מאוד שמאפשר תמיכה שאינה מתפשרת עם תופעות של היפר פרונציה (קריסה של מפרק הקרסול) ופלטפוס קשיח;
  • תכנית אימון הכוללת תוכנת מחשב ייחודית המשולבת ברצפה רגישה למגע בחדר הכושר;
  • מכשיר כושר חדשני המזהה את המתאמן שמגיע לאימון, מאפשר התאמה אישית לכל מתאמן, עוקב אחר ההישגים, מתגמל בציונים וגורם למתאמן להשיג יעדים, לרבות אפשרות לסנכרון לאפליקציה בסמארטפון ועוד.

בקיצור – חגיגה לאוהבי וחובבי הספורט (וודאי שלאנשי מקצוע). אני אהיה שם. ואתם?

לקהל הרחב וחובבי הספורט והכושר (מעל גיל 13), הכניסה בתשלום של 30 שקלים; לקהל מקצועי מעולם הספורט והבריכות, מנהלים, קניינים, מפעילים ומאמנים, הכניסה ללא תשלום, ברישום מראש.

Scroll to Top