דף הבית » כל הכתבות » צרכנות » שגרת בוקר

שגרת בוקר

סדרת גרנולה בטעמים של קליית גת

נושא ארוחת הבוקר הוא תמיד מעין אישיו שטרם נפתר בעיניי לחלוטין.

אני יודעת, מכירה ומבינה את חשיבותה של ארוחת בוקר מזינה אבל למי יש זמן לשבת עם ארוחת בוקר עשירה בבוקר כשצריך להתארגן ליציאה? מה גם שאני בדרך כלל מתאמנת בבוקר ולכן אני צריכה משהו קטן וקל לפני האימון ואת ארוחת הבוקר הרצינית יותר לאחריו.

כדי לענות על הצורך הזה ניסיתי כמעט כל אופציה אפשרית – מכריך ועד תמר, אבל שום דבר לא הצליח לדייק בתחושה כמו דגני בוקר. זה הדבר היחיד שגם מרווה, גם משביע וגם קל מספיק כך שאני יכולה להתאמן אחריו. גם עומר אוכל בבוקר דגני בוקר כבר שנים ואני משתדלת להקפיד שלפחות הם יהיו הבריאים ביותר שניתן.

משקאות צמחיים

כבר למעלה משנה שעברנו בבית מחלב למשקאות צמחיים ואני חייבת לציין שזה פשוט מרגיש מעולה…

אני קונה בעיקר את משקאות הסויה והאורז של Green מבית שופרסל – גם בגלל שהם טעימים מאוד וגם כי תמיד יש עליהם מבצעים (לרוב זה 2 יחידות של ליטר ב-13 ש"ח). גם המשקאות הצמחיים Happy Soya ו-Happy Rice שמשווקים על ידי חברת תומר טעימים מאוד, אם כי יקרים יותר (10-12 ש"ח לליטר).

ומה לגבי דגני הבוקר עצמם?

כאן לצערי עדיין לא הצלחתי להעביר את עומר לזן הבריא יותר, אבל הוא גם לא אוכל את כל הדגנים מפוצצי הסוכר וצבעי המאכל. הדגנים הפופולריים ביותר עבורו הם דגני ה-Cini Mini של נסטלה.

אני לעומת זאת מקפידה על דגנים עתירי סיבים וללא סוכר. בין האהובים עליי הם דגני ה"פייבר 1" של אסם. הם סופר טעימים בעיניי, מכילים דגנים מלאים, מועשרים בוויטמינים ומינרלים, אין בהם תוספת סוכר ויש בהם המון סיבים תזונתיים.

גם הברנפלקס ללא תוספת סוכר של שופרסל התגלה כאופציה מצוינת ונמצא אצלי קבוע בבית, וכשבא לי להתפנק (בדרך כלל בשבת) אני אוהבת לפתוח את הבוקר עם יוגורט וגרנולה. ברוב המקרים אני מכינה את הגרנולה בעצמי בבית עם שיבולת שועל וככה אני יודעת בדיוק מה נכנס וכמה (זה גם ממש ממש פשוט).

אני מכינה את הגרנולה שלי (וגם את עוגיות הגרנולה המפורסמות שלי) משיבולת השועל האורגנית של "תבואות" שנמצאה בעיניי משובחת ביותר. ואם לא בא לי להכין אני קונה… לאחרונה השיקה קליית גת סדרה חדשה של גרנולה בטעמים. גרנולה קראנץ' בטעם שוקולד בננה, גרנולה קראנץ' פירות טרופים וגרנולה קראנץ' אגוזים.

אני טעמתי את הגרנולה עם האגוזים והיא מהממת. המלצה שלי: תחתכו לכם תותים, תפוח, בננה או כל פרי אחר (אל תגזימו), שפכו על הפירות יוגורט ומעליו את הגרנולה – יאמי!!

אז תאכלו משהו בבוקר, תמצאו לכם את מה שעושה לכם הכי טוב ואז תשתדלו "להבריא" אותו. בוקר טוב 🙂

Scroll to Top