דף הבית » כל הכתבות » תיירות » אטרקציות » חדשות משמחות: פארק אירופה ייפתח מחדש ב-29 במאי!

חדשות משמחות: פארק אירופה ייפתח מחדש ב-29 במאי!

אחרי תקופה ארוכה שבה פארק אירופה, כמו כל פארקי השעשועים האחרים ברחבי העולם, היה סגור בגלל מגפת הקורונה, הודיעה הנהלת הפארק כי המלונות ושערי הפארק ייפתחו מחדש לקהל הרחב ב-29 במאי.

בהודעה לעיתונות נכתב שההחלטה על פתיחת הפארק לציבור הרחב, התקבלה לאחר שב-6 במאי הכריזה ממשלת גרמניה על הקלות משמעותיות במשק כולו והדגישו כי הפתיחה תעשה בכפוף להנחיות ובשיתוף פעולה הדוק עם הרשויות.

מה ייפתח בשלב הראשון?

בנוסף לפארק השעשועים עצמו שכאמור ייפתח מחדש ב-29.5, ייפתחו גם ששת מלונות הפארק, אתר הנופש (Camp Resort) ומתחם הקמפינג.

  • עולם המים Rulantica יישאר סגור בשלב הזה. כך גם כל האטרקציות עם המים, הבריכות והסאונות.
  • מסעדות המלון תיפתחנה בהדרגה החל מה-18.5, כשבשלב הראשון ייפתחו רק השטחים הפתוחים של המסעדות.
  • מופעי הפארק (כמו מופע הקרח) ובתי הקולנוע יישארו סגורים בינתיים וישובו לפעול רק בשלב מאוחר יותר.
אטרקציות עם מים יישארו סגורות בשלב זה

עונת הקיץ הקרובה (2020) תימשך עד ה-08.11.2020, ובמהלכה הפארק יהיה פתוח בכל ימות השבוע: עד השעה 18.00 בימים שני עד שישי ועד השעה 19.00 בימים שבת וראשון.

פארק אירופה בצל שגרת הקורונה

מסיבות ברורות, פארק אירופה אמנם יחזור לפעילות, אך כדי למזער את הסיכון להידבקות בקורונה גם הוא יעשה זאת בהדרגה ובדרך שונה שמותאמת לתקופת הקורונה:

1. מספר המבקרים היומי יוגבל

כדי למנוע התקהלויות ולאפשר שמירה על ריחוק בין המבקרים, הכניסה לפארק תתאפשר רק ברכישת כרטיסים מקוונת ליום ספציפי (מכירת הכרטיסים תיפתח באתר הפארק ב-13.5). לא תתאפשר רכישת כרטיסים "ספונטניים" בקופה.

**מי שכבר רכש בעבר כרטיסים לעונת הנוכחית, יוכל להחליף אותם (דרך אתר הפארק) לכרטיסים המיועדים ליום ספציפי.

2. חובת עטיית מסכות ושמירה על מרחק

בהתאם להנחיות ממשלת גרמניה, חלה חובה לעטות מסכת פנים בכל שטחי הפארק, גם בתורים וגם במתקנים עצמם (לרבות רכבות ההרים). בנוסף חלה חובה לשמור על מרחק של לפחות 1.5 מטר אחד מהשני. לשם כך יסומנו נקודות ציון מרחק באמצעות מדבקות רצפה. כמו כן, ימוקמו בכל ברחבי הפארק עמדות חיטוי וכל המתקנים יחוטאו בתדירות גבוהה.

3. אפליקציה לשמירה על בריאות המבקרים

בקרוב תושק אפליקציה חדשה (שתהיה זמינה בגרמנית, אנגלית וצרפתית) שמטרתה היא לעודד את המבקרים בדרך חווייתית ומהנה, לשמור על כללי הריחוק החברתי בעת ביקורם בפארק.

בנוסף תציע האפליקציה (כאופציית בחירה) פי'צר ייעודי שיוכל, לאחר הביקור בפארק, לעדכן את המבקרים אם יש חשש שבאו במגע עם חולה קורונה פוטנציאלי או מאומת. בהנהלת הפארק מדגישים כי השימוש באפליקציה לא יהיה בגדר חובה, אך מבקרים שיורידו אותה ויקפידו על כללי המרחק המינימליים יוכלו ליהנות מהפתעות בלעדיות.

Powered by GetYourGuide
Scroll to Top