דף הבית » כל הכתבות » אופנה » אופנת נשים » פרטי אופנה יד שנייה של גליתה

פרטי אופנה יד שנייה של גליתה

אני מודה שיש לי בעיה קלה עם בגדים יד שנייה.

אני אוהבת מאוד לראות אותם על אחרות, יש בזה המון המון סטייל ותמיד בחנויות ובמכירות של פריטים יש שנייה מוצאים את הדברים הכי מיוחדים והכי שווים. אבל למרות שאני מנסה כבר שנים, אני לא מצליחה להתגבר על הבעיה שלי עם לבישת בגדים שלבשה פעם מישהי אחרת (אפילו שהם עברו ניקויים, מריחים טוב ומגוהצים למשעי). יש לי פשוט בעיה עם זה…

כשהוזמנתי למכירת פריטי יד שנייה של גליתה, התלבטתי בהתחלה. סמס שהבהיר לי שאני מפספסת בגדול ומחשבה שאולי, אם אראה בכל זאת משהו שימצא חן בעיניי מאוד מאוד, לא אוכל להתאפק ואתגבר על העניין הזה שלי, הביא אותי בבוקר שישי אל המכירה השמשית והמענגת.

באמת היו שם פריטים מהממים – שמלות, חצאיות, גופיות, מכנסיים, ג'ינסים ותיקים. כולם פריטי מותגים ומעצבים יד שנייה, בטווח מחירים של 80-20 ש"ח לפריט.

מיד כשנכנסתי נדלקתי על תיק קטן ועגול, עשוי מראטן חום, הנחתי עליו את ידי ולא נתתי לאף אחד אפילו לפזול לעברו. בהמשך השתעשעתי עם פריטים נוספים מהממים, דרכם ניסיתי למצוא בי את התעוזה ללבוש, אך ללא הצלחה (למרות שחלק מהם מדדתי, פשוט לא הצלחתי להתאפק.)  

רואים את התיק?

אבל אם אתם לא מופרעים כמוני בקטע הזה, מחפשים דברים מגניבים באמת שאין לכל עם ישראל, אתם מוזמנים לעקוב אחרי גליתה בפייסבוק ולראות מתי המכירות הבאות שלה. המכירה הקרובה, אגב, תתקיים ביום שישי הזה בכפר סבא.

בהצלחה!

Scroll to Top