דף הבית » כל הכתבות » כושר וספורט » אימוני כושר » פעילות ספורטיבית עם הילדים

פעילות ספורטיבית עם הילדים

כך תנצלו את החופש הגדול לבילוי ספורטיבי מהנה עם הילדים

בשבוע שעבר, בשיחה עם חברה על החופש הגדול, היא התלוננה על כך שעכשיו, כשהילדים בחופש והיא בעיקר צריכה להעסיק אותם, לא יהיה לה זמן לעשות ספורט והיא כבר לא יכולה לראות אותם רובצים על הספה.

אז המלצתי לה מה שאני ממליצה לכולם – ומה שאני מקפידה לעשות בעצמי – לנצל את החופש הגדול דווקא כדי לעשות פעילות ספורטיבית עם הילדים. בעקבות השיחה הזו, גם דיברתי על כך השבוע בתוכנית הרדיו של מיכל צפיר ברדיו תל אביב 🙂

אל תיבהלו!

אני לא מתכוונת לשכנע אתכם עכשיו להתחיל לרוץ מרתונים עם הילדים, אבל אני כן טוענת תמיד ששינויים גדולים עושים בצעדים קטנים ואם אתם כבר יוצאים עם הילדים, משקיעים כסף וזמן באטרקציות ובילויים – למה שלא תבחרו באטרקציות שהן גם פעילויות כושר?

מה למשל?

תראו כמה זה פשוט: פארק טרמפולינות, החלקה על הקרח, טיפוס על קיר, פארק חבלים ואפילו שחיה בבריכה – אל תשלחו רק את הילדים. לכו גם אתם. תקפצו, תחליקו, תשחו, תטפסו.

בפארק החבלים Sparti Park בפאפוס

ואתם אפילו לא חייבים לבחור באטרקציות "ממש". כל דבר אפשר "להבריא" קצת: הילדים רוצים גלידה? ריכבו איתם לשם באופניים. אתם בפארק מים? עלו איתם במדרגות של המגלשות שוב ושוב. אתם בים? שחקו מטקות או כדורעף. אתם בחו"ל? לכו ברגל. בקיצור, הבנתם את הרעיון…

רוכבים על אופניים בפארק הירקון

ככה תרוויחו בכפל – גם ניצלתם את החופש, גם ביליתם עם הילדים זמן איכות מגבש ומהנה וגם עשיתם (וגרמתם לילדים) לעשות פעילות ספורטיבית. חופשה נעימה!

Scroll to Top