מרוץ וירטואלי

המון זמן לא עשיתי אימון ספינינג. מאז שהתחלתי עם הקיקבוקס ועם הריצה, ספינינג פתאום קצת שעמם אותי. אני יודעת שבדיוק בגלל זה צריך לגוון כל הזמן, אז זנחתי קצת את הדיווש.

אבל כששמעתי שיש ב-vim בראשון לציון (שכבר היללתי ושיבחתי כאן רבות ובצדק…) אימון ספינינג עם מערכת חדשנית שמדמה את הרכיבה על מסך, ממש כמו במרוץ – הייתי חייבת לנסות!

מדובר במערכת סופר מגניבה שמחברת את כל האופניים למסך ענקי שמוקרן בחדר. על המסך רואים את המסלול ולכל אופניים יש מספר, כך שבמהלך השיעור אתה למעשה רואה את עצמך במרוץ עם כל שאר הספינרים. סופר Cool!!

תוסיפו לזה את העובדה שאופני הספינינג שם הם זזים מצד לצד (סיפרתי לכם על זה כבר) והרי לכם חוויית רכיבה מושלמת ולא פשוטה בכלל.

הגעתי לאימון עם רונית צוקרל המקסימה שמיד הסבירה לי איך עובד כל העסק. מעבר למספר האופניים רואים על המסך את הטווח בו צריך להימצא (וכך יודעים אם להאיץ או להאט) ואפילו את אחוז הקושי שמסומן בצבעים של ירוק, צהוב ואדום.

רונית ואני…

אז התחלנו את השיעור ווואווו איזה מדליק זה. המוזיקה הייתה מעולה ובגלל ששקועים כל הזמן במסך (נו באמת, מה חשבתם שיקרה כשתשימו אותי בתחרות?) הזמן עף והרכיבה מהנה ברמות.

ממש בא לי להתמכר לזה. תודה לרונית המקסימה על שיעור מעולה! ובאמת כל הכבוד ל-vim על זה שהם מקפידים כל הזמן להביא את הדברים הכי חדשים בתחום – זה סופר חשוב בעיניי כשמדובר בחדרי כושר.

עכשיו יש לי התכווצות שרירים. מסג׳, מישהו??

Scroll to Top