דף הבית » כל הכתבות » כושר וספורט » אימוני כושר » משימה בלתי אפשרית?!

משימה בלתי אפשרית?!

המטרה: חמישה קילו. הזמן: שלושה חודשים. האמצעי: ניר הדס

לא חושבת שיש אישה שלא רוצה להוריד 3-2 קילו ודווקא הם פשוט לא יורדים. אישה יכולה לרדת 40 קילו, אבל לא תצליח לרדת את השניים האחרונים. אז גם אני לוקה בחסר וכבר המון זמן שחמישה קילו מפרידים ביני לבין משקל היעד שלי. ניסיתי הכל – דיאטות, תפריטים ואני פוקדת חדשות לבקרים את חדר הכושר. אבל הם פשוט לא יורדים…

יום אחד נתקלתי בפייסבוק בעמוד של ניר הדס ״טוב לי בגופי״. הכותרת משכה את עיניי ונכנסתי לבדוק (סיפרתי לכם כבר שאני אוהבת לשאוב השראות לחיים בריאים מאנשים שיודעים). אהבתי את המסרים שעברו אליי דרך העמוד שלו, שקראו לאהוב את הגוף. לא לרזות, לא לשפר סיבולת לב ריאה, פשוט לאהוב את הגוף.

אני מאמינה במנטרה הזו. ג׳ מדקלמת אותה כבר שנים וההיסטוריה מוכיחה כי בעיקר בכל הקשור לדיאטה – הכל בראש. אז נסעתי עד לאבן יהודה, להיפגש עם ניר ולהבין במה מדובר. אולי זה יעזור…

הפגישה עם ניר מתקיימת בסטודיו שלו, המשמש כחדר כושר.

כשכבר הכנתי את עצמי לאימון מפרך עם מאמן צמוד, הבהיר לי ניר שלא בזה מדובר. הדרך שלו היא לא אימון כושר משוכלל או תפריט תזונה אינדיבידואלי, אלא סוג של קואצ׳ינג. בתהליך עובד ניר בעיקר על הסיבות והמטרות ובסוף, כך הוא מבטיח, אוהב את הגוף שלי. זו המטרה האמיתית. הורדת המשקל ושאר המטרות יבואו בעקבותיו.

אז ישבנו שעה, ניר ניסה לכוון אותי במילים לכל מיני תחושות פנימיות, מה שהרגיש לי קצת כמו טיפול פסיכולוגי. לקראת הסוף סיכמנו שאני מצידי מתחייבת לתהליך ועושה מה שהוא אומר לי, והוא ילך איתי יד ביד, לאט לאט, לא באגרסיביות אל היעד הנכסף – חמישה קילו פחות.

הזמן (אני דפנטלי בן אדם של דדליינים) הוא שלושה חודשים. מהיום. הוא מדד לי היקפים ובגלל שאני מנויה בחדר כושר ומקפידה על ללכת אליו, ויתרנו על החלק של האימון ועברנו להוראות. כדי להוכיח לו (ולכם) שאני מחויבת לתהליך, אתעד אותו כאן.

המשימות הראשונות שקיבלתי הן:
1. להישקל היום פעם אחת ולצלם את המדדים.
2. להחליף את הקורנפלקס עם החלב בבוקר בברנפלקס עם יוגורט.
3. אחרי האימון, להחליף את שתי פרוסות הלחם עם הגבינה שלי, בפרוסת לחם אחת עם קופסת גבינה או קוטג׳.

״זהו? בטוח?״ שאלתי. ״כן״, הוא ענה, ״צעד צעד״. מגניב, חשבתי לעצמי, קלי קלות. חשבתי ויצאתי לדרך. שקלתי את עצמי, עברתי בסופר ורכשתי מלאי גבינות וכמובן ברנפלקס ויוגורטים ואני יוצאת לדרך.

הפגישה הבאה שלי איתו נקבעה לשבוע הבא, מבטיחה לעדכן בהתפתחויות.

1 מחשבה על “משימה בלתי אפשרית?!”

  1. פינגבאק: משימה בלתי אפשרית חלק ב׳ - הבולמוס » Carpe Diem

סגור לתגובות

Scroll to Top