דף הבית » כל הכתבות » כושר וספורט » אולימפיאדה » ברבי מצטרפת לאולימפיאדת טוקיו 2020

ברבי מצטרפת לאולימפיאדת טוקיו 2020

לקראת אולימפיאדת טוקיו 2020, משיקה יצרנית הצעצועים MATTEL קולקציה חדשה של ברביות, מכוניות מרוץ ומשחקי קלפים, ברוח אולימפית במיוחד.

ביום שלישי שעבר, ה-18.2.20, השיקו הועד האולימפי הבינלאומי (IOC) וחברת METTEL (שמייצרת בין השאר את המותג ברבי), את קולקציית הצעצועים החדשה שיוצרה ברוח האולימפיאדה הקרבה. בין המוצרים: ברביות אתלטיות ממגוון ענפי ספורט, מיני מכוניות מרוץ ממותגות ומהדורה מיוחדת של משחק הקלפים UNO.

במסיבת העיתונאים הסביר מנכ"ל שירותי הטלוויזיה והשיווק של IOC טימו לום (Timo Lumme) את הרעיון שעומד מאחורי שיתוף הפעולה וציין כי: "שיתוף הפעולה הבינלאומי עם Mattel הוא דרך נהדרת ליצור קשר עם קהל חשוב שכולל את המעריצים הצעירים שלנו ובני משפחותיהם, ולחבר אותו באמצעות הצעצועים האלה, עם המותג האולימפי וערכיו".

BARBIE® DOLLS: קולקציית הברביות של אולימפיאדת טוקיו 2020

הליין הכי מגניב בעיניי במסגרת שיתוף הפעולה הזה, הוא ליין הברביות החדש והמאוד מרשים יש לציין, שכולל "ברביות ספורטאיות" מחמשת ענפי הספורט החדשים שהתווספו לראשונה למשחקים האולימפיים בטוקיו: קארטה, טיפוס, גלישה, סקייטבורד וסופטבול.

קולקציית הברביות של אולימפיאדת טוקיו 2020 (תמונה: MATTEL)

HOT WHEELS®: קולקציית מכוניות מרוץ ברוח אולימפיאדת טוקיו 2020

קולקציית מכוניות המרוץ של אולימפיאדת טוקיו 2020 (תמונה: MATTEL)

מכוניות המרוץ המהממות האלה מייצגות את הספורט האייקוני של טוקיו, החל מהמשחקים האולימפיים הראשונים באתונה ועד הענף האולימפי החדש שיושק גם הוא לראשונה באולימפיאדת טוקיו 2020.

מיני הקולקציה האולימפית הזו תכלול מכוניות מרוץ שעוצבו ע"פ שני דגמים של רכבי טויוטה: טויוטה טונדורה (Toyota Tundra) ו-Toyota 2000 GT. הבחירה בטויוטה אגב אינה מקרית כמובן, אלא מעין 'אות כבוד' למותג הרכבים היפני שפורס את חסותו על האולימפיאדה במשך שנים.

UNO®: משחק הקלפים המוכר במהדורה מוגבלת לאולימפיאדת טוקיו

משחק הקלפים UNO במהדורה מיוחדת לאולימפיאדת טוקיו 2020 (תמונה: MATTEL)

המהדורה האולימפית המיוחדת של משחק הקלפים הפופולרי מעוצבת, כצפוי וכפי שניתן לראות, ברוח אולימפיאדת טוקיו 2020 כשהדמות המתנוססת על הקלפים, היא לא אחרת מאשר דמותו של Miraitowa – הקמע האולימפי החדש.

איפה, כמה ואיך להשיג?

ובכן, נכון לכתיבת שורות אלו טרם פורסמו פרטים מדויקים לגבי המועד שבו ניתן יהיה לרכוש אותם ו/או לגבי המחירים הצפויים. אבל… ע"פ ההודעה שהוציא הועד האולימפי בנושא, קולקציית הצעצועים החדשה עתידה להיות משווקת בכל חנויות הצעצועים שמוכרות את מוצרי MATTEL ברחבי העולם, וכן להימכר ישירות דרך אתר החברה. אני כבר מצפה בקוצר רוח!

Scroll to Top