דף הבית » כל הכתבות » אופנה » ניחוח חו"ל » מאש אפ אופנתי

מאש אפ אופנתי

ב-1.6 נפתחה ברומא תערוכה ייחודית ומדליקה במיוחד, שחשבתי שיעניין אתכם לשמוע עליה. מדובר בתערוכה הנקראת "מאש אפ" של הצלם אנטוניו ברלה (Antonio Barrella) בשיתוף מעצבת האופנה ג'יירמו מאריטו והמנהל האמנותי לוק קוסנזה.

שם התערוכה מעיד על אופייה: מאש אפ הוא ביטוי הלקוח מעולם המוזיקה ומשתמשים בו על מנת לתאר יצירה מוזיקלית המורכבת מחלקי שירים או קטעים שונים. התרגום הפשטני של הביטוי הוא למעשה לפרק משהו קיים ומחלקיו ליצור משהו חדש, וזו גם מטרת התערוכה.

התערוכה אגב, מוצגת במרכז התרבותי וההיסטורי – 'רומא קפיטל' ואצר אותה סטפנו דומינאלה. מה שמאפיין את התמונות הוא השילוב "המאש אפ" בין דגמי האופנה של גיימרו, שמעצבת בגדים עם אמירה והתרסה, לבין התצלומים עם טכניקת התאורה המיוחדת של אנטוניו ברלה.

לוק הוא זה שלקח הכל וביד אמנותית משרטט את העולם העכשווי מבעד לעיני המתבונן. כל תמונה מלווה בציטוטים, הקבלות נועזות מתרבויות שונות ואמירות מתריסות.

התערוכה כוללת 50 תצלומים ויש המון אירועים ומפגשים בכל ימי התערוכה, שאתם יכולים להתעדכן עליהם באתר: www.museodiromaintrastevere.it. אז אם אתם באזור – ממליצה לכם לקפוץ בכייף ולשלוח לי משם רשמים…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top