דף הבית » כל הכתבות » כושר וספורט » בריאות » מוצרים חדשים לשמירה על ההיגיינה

מוצרים חדשים לשמירה על ההיגיינה

יש משהו במילה "היגיינה" שהוא קצת מלחיץ. לא בהכרח בגלל המשמעות שלה, אלא (בעיניי) יותר בגלל התדמית שנוצרה למילה שמשמעותה ניקוי יסודי ועמוק ששמור בדרך כלל לחדרי ניתוח.

אבל זה לא באמת ככה. היגיינה היא אכן ניקיון יסודי, אבל במיוחד בעידן המזוהם שבו אנחנו חיים היום – מדובר בהכרח ואולי טוב שהשרישו בנו את המודעות לניקוי יסודי, כדי להגן על עצמנו.

אז… אחרי ההקדמה המידענית, הנה ההמלצות שלי לכמה מוצרי היגיינה חדשים של ד"ר פישר שכדאי לכם לאמץ:

סדרת EYE CARE

סדרה לניקוי ולשמירה על היגיינת העיניים, הכוללת מוס ומגבונים לניקוי יסודי של אזור העיניים, העפעפיים והריסים (EYE-CARE sensitive Extra).

מוצרי הסדרה מבוססים על פורמולת פטנט שפותחה במעבדות החברה ע"י מומחים בפיתוח תרופות עיניים סטריליות ומכילה תמציות, שמנים וויטמינים שגם מנקים, גם מקלים על עיניים עייפות (בעיקר כתוצאה ממסכים) ומסייעים בריכוך ובהגנה על לחות העור.

גם המוס וגם המגבונים מיועדים לניקוי יסודי של העפעפיים והריסים מהפרשות שומניות, קרומים דביקים וקשקשי עין ומתאימים גם להסרת איפור. המגבונים ארוזים באריזות אישיות וחד פעמיות, מה שהופך אותן לנוחות במיוחד לנשיאה – לי תמיד יש בתיק אחד, במיוחד כשאני טסה לחו"ל.

מגבוני Procto-Soft לניקוי והרגעת האזורים האינטימיים

IMG_5916.jpg

מגבוני ניקוי נוספים (ומעולים) של החברה שמיועדים לאזורים האינטימיים. הם מועשרים בתמצית צמח ההממליס ובקמומיל ומתאימים גם להרגעה ולהקלה על טחורים. אפשר להשתמש בהם באופן יומיומי ואפשר להשתמש בהם כקומפרס (מקפלים את המגבון ומניחים על המקום למשך מספר דקות).

שמרו על עצמכם.

Scroll to Top