דף הבית » כל הכתבות » תיירות » אטרקציות » תמיד חלמתם לחיות בתוך משחק מחשב? עכשיו אתם יכולים!

תמיד חלמתם לחיות בתוך משחק מחשב? עכשיו אתם יכולים!

פארק אירופה משיק מתחם VR חדש וראשון מסוגו, שייקח אתכם למסע מאתגר ביקום מקביל

משקפי המציאות המדומה (VR) ומתחמי המשחק שמאפשרים לכמה משתתפים לשחק יחד אינם חדשים, אבל בפארק אירופה כמו בפארק אירופה, החליטו לקחת את זה צעד אחד קדימה ולהפוך את החוויה הווירטואלית המוכרת להרבה הרבה יותר מציאותית מכל מה שחוויתם עד היום!

תכירו את YULLBE!

ממש לפני כמה ימים הכריזו בפארק אירופה (Europa-Park) על פתיחתו המתוכננת של עולם חדש ברחבי הפארק. רק שהפעם, לא מדובר בעוד מדינה, אלא בעולם וירטואלי חדש וחדשני שזכה לשם 'YULLBE'.

המתחם, שייפתח לקהל הרחב (החל מגיל 14) החל מה-17 בספטמבר ויתפרס על שטח של 600 מ"ר, הוא ממש לא עוד מתחם מציאות מדומה כפי שאתם מכירים, אלא פיתוח חדשני שמציע לראשונה בעולם, לחוות את העולם הווירטואלי בדרך מציאותית לחלוטין:

החידוש הראשון, והמלהיב ביותר אם אתם שואלים אותי, היא הטכנולוגיה הייחודית – שבזכותה, בפעם הראשונה כל הגוף משתתף בחוויה (Full Body Tracking Free Roaming VR). כן, ממש כמו שזה נשמע – אתם הופכים לדמות הממוחשבת, רואים את עצמכם כגוף מלא ומרגישים על גופכם את כל מה שמרגישה הדמות במשחק.

החידוש השני והמלהיב לא פחות, הוא שאתם לא חייבים להיות לבד – את הביקור המסעיר ביקום המקביל תוכלו לחוות יחד עם עוד שבעה שחקנים שיהיו איתכם באותו חלל (סה"כ עד שמונה אנשים) ו-32 משתמשים נוספים שיצטרפו אליכם במקביל.

הטכנולוגיה הסופר מלהיבה הזו אגב, פותחה על ידי MackNeXT ו-VR Coaster בשיתוף פעולה עם מעצבים ויצרנים טכנולוגיים מובילים ובהם גם 'Vicon', שכבר זכתה באוסקר ובאמי על מומחיותה בלכידת תנועה.

איך זה יעבוד?

במתחם יוצעו שני סוגי הרפתקאות שונות זו מזו מבחינת משך הזמן, התוכן עצמו והציוד הטכני (הראשונה תושק בספטמבר, השנייה באוקטובר):

המשימה: Rulantica

זוהי ההרפתקה המרכזית, שגם תיפתח ראשונה לציבור הרחב.

כאן, עם כניסתכם למתחם תתבקשו לבחור את האווטאר האישי שלכם (הדמות הווירטואלית) ומיד לאחר מכן תצוידו בתרמיל מחשב עתידני, חיישנים לידיים ולרגליים וכמובן אזניות. עכשיו אתם מוכנים לצאת למסע מאתגר של 30 דקות באי האגדי Rulantica. שם, תחוו את האי כבני המקום, תפגשו את הדמויות המוכרות ותצטרכו להתמודד עם האתגרים השונים שמחכים לכם. לבד או ביחד עם בני המשפחה או החברים שאיתכם.

בהנהלת הפארק מבטיחים שהשילוב בין יכולת התנועה החופשית במרחב, חוויית הגוף השלם וטכנולוגיית ה-VR המתקדמת ביותר, מבטיחים חוויה וירטואלית חושית חסרת תקדים. קבלו הצצה מפתה במיוחד:

לחובבי האימה: Traumatica

החל מה-2 באוקטובר, לקראת עונת 'ליל הקדושים' ייפתח במתחם עולם נוסף לבני 18 ומעלה, שיציע לחובבי האימה בכלל ולמעריצי 'לילות האימה – טראומטיקה' ('Horror Nights – Traumatica') בפרט, חוויית מציאות וירטואלית מפחידה במיוחד.

כשהם מצוידים במשקפיים ובחיישנים, יוכלו האמיצים שבינכם להיכנס למשך 10 דקות, אל עולם אפוקליפטי שבו תיפגשו חלק מהדמויות הידועות ממחזה האימה עטור הפרסים ותצטרכו לנסות לשרוד בעצמכם כשאתם מוקפים בכאוס ובסכנה. ואם זה לא מספיק מבעית עבורכם, כדאי שתדעו שבקרוב ניתן יהיה להוסיף לכרטיס גם הפתעה אכזרית במיוחד שללא ספק תעלה את סף צרחות האימה.

מה חשוב לדעת?

מועדי פתיחה: מתחם הרוסטיקה יהיה פתוח החל מה-17 בספטמבר. מתחם הטראומטיקה יהיה פתוח החל מה-2 באוקטובר.
גיל: הכניסה לרוסטיקה היא מגיל 14. הכניסה לטראומטיקה – מגיל 18.
שפות: גרמנית, אנגלית וצרפתית.
כרטיסים: הביקור במתחם אינו כלול בכרטיס הכניסה ויש לרכוש אותו בנפרד (דרך אתר הפארק). מחיר כרטיס לרוסטיקה – 29 אירו. מחיר כרטיס לטראומטיקה – 12 אירו.

Powered by GetYourGuide
Scroll to Top