דף הבית » כל הכתבות » אופנה » ניחוח חו"ל » יד ביד עם ריצ'רד אורלינסקי

יד ביד עם ריצ'רד אורלינסקי

שעוני היד המקסימים עם חתימתו האישית הכה מאפיינת של הפסל המוכשר ריצ'רד אורלינסקי

יש המון אמנים מוכשרים בכל רחבי העולם, אבל רק למעטים מהם יש טביעת אצבע אמנותית שייחודית רק להם, מה שהופך את היצירות שלהם למזוהות מאוד ולמרשימות מאוד. אחד מהם הוא ר'יצרד אורלינסקי (Richard Orlansky).

אורלינסקי הוא אמן ופסל צרפתי שפרץ לתודעה בשנת 2015 ונחשב כיום לאחד מהאמנים הנמכרים ביותר בעולם. עבודות הפיסול שלו מוצגות בלמעלה מ-90 גלריות בכל רחבי העולם וכל שיתוף פעולה מסחרי שלו הופך כמעט מיד להצלחה מסחררת.

הסגנון שלו מיוחד מאוד. ההשראה לרוב העבודות שלו לקוחה מחיות הבר הפראיות ביותר (דובים, אריות, נמרים, גורילות וכו'), שאותן הוא מצליח להפוך למשהו מרתק ומעודן, תוך שימוש בחיתוכים מיוחדים.

אחד משיתופי הפעולה המהממים שלו שכדאי לכם להכיר הוא עם מותג שעוני היוקרה HUBLOT (הובלו), במסגרתו עיצב אורלינסקי קולקציית שעוני גברים במהדורה מוגבלת. ההצלחה לא איחרה לבוא ובעקבותיה החליטו שני הצדדים לעצב, לראשונה, קולקציית בוטיק גם לנשים! נשבעת לכם שזה מרגש.

נכון שזה מקסים? ממש אפשר לראות את אום חיתוכי מתכת אופייניים גם על השעונים. זה פשוט מהמם בעיניי. לענוד יצירת אמנות, לא פחות.

את השעונים של אורלינסקי ניתן להשיג ברשת "אימפרס" והמחירים כצפוי לא זולים (מ-55,000 שקלים ועד 157,000 שקלים), אבל זה לגמרי בגדר יצירת אמנות ששווה להשקיע בה… מי קונה לי?

Scroll to Top