דף הבית » כל הכתבות » תרבות » מוזיקה » הדיווה: כשריטה מופיעה במיני ישראל

הדיווה: כשריטה מופיעה במיני ישראל

ריטה היא ללא ספק הדיווה הבלתי מעורערת של עולם המוזיקה בארץ. היא אולי לא בת 16, אבל בהחלט נראית ככה, זזה ככה על הבמה ושרה. וואו. איך שהיא שרה!!

אתמול, מוצאי שמחת תורה, בזמן שאתם ודאי חגגתם בהקפות ברחבי הארץ, הדרתי את רגליי להופעה של הדיווה באמפי של מיני ישראל.

מיני ישראל, שאני מכירה בדרך כלל רק באור יום, קיבל פתאום מראה שונה לחלוטין עם התאורה והאווירה שכבר מהכניסה לפארק חשמלה את האוויר. וכך, דרך דגמי ישראל המוקטנים, הגענו למתחם האמפי שהיה מלא עד אפס מקום (ככה זה כשהדיווה מופיעה).

את הופעה פתחה ריטה בשירים בפרסית מתוך אלבומה החדש, ולמרות שאני לא מבינה מילה, זה פשוט קסום וסוחף. בין השירים שיתפה ריטה את הקהל בזיכרונות מבית אמא ושילבה בדיוק מושכל בין השירים המוכרים והבלתי נשכחים, לבין השירים החדשים. בין שירים קצביים לשקטים ובין אהבה עם הקהל לאהבה עם עצמה.

האוויר הקריר שנשב בחוץ ללא ספק הוסיף לאווירה הקסומה (קחו לכם עליונית ללבוש אם אתם הולכים לשם בערב) ואני נהניתי מכל רגע ויצאתי משם בידיעה שאני הולכת לרכוש לי את הדיסק החדש ובידיעה ברורה שאני מתכוונת ללכת להופעות נוספות בקרוב.

במוצ"ש, ה-28.9.13, בשעה 21:30 יש שם הופעה של שירי מימון ושמעון בוסקילה – "המופע המשותף", במופע שינעל את הקיץ ואת סבב מופעי "צוותא אמפי פארק". 129-99 ש"ח, כולל כניסה לפארק. שווה. תיהנו!

Scroll to Top