דף הבית » כל הכתבות » כושר וספורט » אימוני כושר » מישהו לרוץ איתו: אימוני הכנה למרוץ הלילה

מישהו לרוץ איתו: אימוני הכנה למרוץ הלילה

זוכרים את ההבטחות שלי לשנה החדשה? אז כנראה שכל העניין של כתיבת מטרות, שליחתם ליקום והקשר להגשמתם עובד..

והנה המטרה הראשונה כבר ממש מתקדמת לכיוון הגשמה – השתתפות במרוץ ריצה! כן. זה רשמי. אני רשומה למרוץ הלילה של נייקי שיתקיים ב-29.10!

מכיוון שאני לא איזו אצנית דגולה וכבר די הרבה זמן שלא רצתי, החלטתי ללכת על זה כמו שצריך (ועל הדרך להגשים מטרה נוספת) – אימונים פרטיים.

הבחירה בקרן אמיד כמאמנת הפרטית שלי הייתה ברורה. יש בה כל מה שאני צריכה במאמנת: כריזמה, יכולת דרבון בלתי נתפסת בכלל, מקצוענות וידע בלי סוף. היא אשת חברה ושיח נעימה, אופטימית, חייכנית ולא מתעייפת לעולם. פשוט פצצת אנרגיה צהובה ומתולתלת.

קרן בנתה לנו סוג של תוכנית אימונים שכוללת אימוני כוח ואימוני ריצה. היא הסבירה לי שאימוני כוח הכרחיים כדי למנוע פציעות. בגלל שבריצה עובדים שרירים אחרים ויש הרבה זעזוע לגוף, חשוב לחזק את שרירי הליבה שהם השרירים הנמצאים מסביב לשלד ומגנים עליו מפני פציעות.

אז בכל אימון אנחנו משלבות אימוני כוח שכוללים תרגילים כמו סקווטים, לאנצ'ים, מדרגה וכמובן – בטן, גב וזרועות.

והריצה? אנחנו רצות יחד בפארק 3 פעמים בשבוע, שעה בכל פעם, כשבכל פעם היא מאתגרת אותי יותר: פעם עם ספרינטים של 10 שניות במהלך הריצה, פעם עם עליה בריצה במדרגות, פעם עם מסלולים שכוללים עליות ועוד כל מיני הפתעות.

באחת מריצות הבוקר שלנו השבוע

אני חייבת להודות שלמרות שממש חששתי בהתחלה, אני ממש נהנית מזה ומחכה כבר לאימון הבא. קרן אפילו אמרה שהיא תרוץ איתי במרוץ (אמרתי לכם שאין מאמנים כמוה?) , אז אני יודעת שיהיה בסדר…

במקביל היא אומרת שאני חייבת להתאבזר בהתאם – נעלי ספורט קלות וגמישות, מדרסים, מכנסי ריצה קצרים וגופיות מנדפות זיעה.

אז אני הולכת לאבזר את עצמי ואם אתם רוצים לעקוב אחרי האימונים בלייב – אתם מוזמנים לפייסבוק שלי, או שתמשיכו לעקוב כאן ואעדכן אתכם בהתפתחויות.

ואם אתם מחפשים מאמנת כושר אישית, מקצוענית בטירוף, מלאת אנרגיות ושבאמת אכפת לה – אתם חייבים להקשיב להמלצה שלי ולקבוע איתה (מהר, לא תאמינו איזו עסוקה היא, למרות שזה לא מפליא).

קרן אמיד, 050-8833309

Scroll to Top