דף הבית » כל הכתבות » כושר וספורט » החלטות ספורטיביות לשנה החדשה

החלטות ספורטיביות לשנה החדשה

בתקופה שלפני ראש השנה קרו כל מיני דברים בחיים שלי שהחזירו בי את חדוות הספורט. לא שלא הייתה חדווה לפני כן ולא שלא התאמנתי באופן קבוע (הרי קראתם על הכל כאן). אלא שמשהו התבשל בתוכי לפני החג ובמהלך החג עצמו (מי אמר חשבון נפש?) הבנתי פתאום שספורט זה הדבר שעושה לי הכי טוב. כשזה עם הדרייב הנכון, זה מה שאני הכי אוהבת…

אז עם פרוס השנה החדשה, החלטתי כמה החלטות ספורטיביות לעצמי. וכדי שאני לא אוכל לרמות את עצמי בימים קשים, אני כותבת אותם כאן ומכריזה עליהם בפניכם. עכשיו זה מעין הסכם ביני לבין עצמי וביני לבינכם. אתם יותר ממוזמנים להזכיר, לעודד ולהוכיח כשצריך:

1. לחזור לרוץ!

עד לפני קצת יותר מחצי שנה, רצתי המון. לפחות 10 ק"מ פעמיים בשבוע וריצות קצרות נוספות כמעט בכל יום. איכשהו הפסקתי עם זה ועברתי לדברים אחרים.

כשניסיתי לחזור לזה לאחרונה, גיליתי שזה ממש קשה לי וכבר אחרי שני הקילומטרים האחרונים התחלתי להתנשף כמו חזיר בר. קרן אמיד, מאמנת הקיקבוקס שלי אומרת שאם אני יכולה לעשות אימון קיקבוקס אינטנסיבי כמו שלה במשך שעה, אני יכולה גם לרוץ. "הכל עניין של טכניקה".

אז החלטתי לחזור לרוץ. אני מתכוונת להירשם לפחות לאחד מהמרוצים ולחזור לגמוע קילומטרים בריצה. אולי ההתחלה תהיה קשה, אבל הסיפוק אדיר…

2. לקחת אימון אישי לפחות פעם בשבוע!

קרן אמיד ואני באימון אישי בפארק

תמיד חלמתי להתאמן עם מאמן אישי. כזה שיגיד לי מה לעשות, לא יוותר לי, ידחוף וימשוך ויגרום לאימון שלי להיות אפקטיבי, קשה, מאתגר ומספק פי מיליון.

עד היום לא עשיתי את זה באופן קבוע בעיקר מבחינה כלכלית (אימון אישי זה לא דבר זול). אבל החלטתי שהשנה אני מפנקת את עצמי לפחות פעם בשבוע באימון אישי. אולי בחדר הכושר, אולי דווקא בחוץ- עכשיו כשמתחיל להיות נעים. אבל פעם בשבוע. שעה. אימון אחד על אחד. לעצמי.

3. לעשות יותר פעילויות ספורטיביות עם הקטן!

זו ההחלטה הכי קשה בעיניי. הכי כיף זה לרדת אחר הצהריים לגינה השכונתית או משהו דומה ולשבת עם האימהות על הספסל ולקשקש, בעוד הקטנים מוצאים אנרגיה. אני גם מודה שאני לא איזו אמא ספורטיבית שיש לה סבלנות לשחק במשחקים ספורטיביים שונים. אבל גם הבנתי בחג הזה שלשחק כדורסל, לרכוב על אופניים, לרוץ יחד בפארק או פעילויות ספורטיביות אחרות הן זמן איכות נטו גם לי וגם לו.

4. לעשות יותר שופינג של ביגוד ספורט!

איכשהו, בכל פעם שאני עושה שופינג אני קונה רק בגדים "רגילים". השנה, כך החלטתי, בגדי ספורט יהיו גם הם חלק מהקולקציות הנרכשות שלי – מכנסי ספורט, גופיות, הלבשה תחתונה ספורטיבית, גרביים ונעלי ספורט. כשיש בגדים יפים להתאמן בהם, התחושה כבר טובה יותר והאימון כבר אפקטיבי יותר.

אלו בינתיים ההחלטות שלי. מהן ההחלטות הספורטיביות שלכם?

Scroll to Top