דף הבית » כל הכתבות » טיפוח » טיפוח העור » הכל מתחיל מבחוץ… טיפול פנים במכון הקוסמטי SunBody

הכל מתחיל מבחוץ… טיפול פנים במכון הקוסמטי SunBody

את SunBody ברמת אביב אני מכירה בגלל מכונות השיזוף שלהם. כבר שנים שאני שומעת את השם שגור בפי מקורביי… השבוע הלכתי להתנסות שם בטיפול פנים.

המקום עצמו, הוא קטן ואינטימי ועם זאת מזמין ומעניק תחושה נעימה ורצון להשאר. קהל הלקוחות מגוון, אבל נדמה כאילו כולם מכירים את כולם. כבר בכניסה קיבלו את פניי בסבר פנים יפות ובחיוך (למרות העומס שהיה שם) והובילו אותי אל סווטלנה, הקוסמטיקאית המהממת לטיפול פנים יעיל ומפנק.

תוך כדי טיפול הסבירה לי למה חשוב להשתמש באותו סוג של ניקוי פנים, קרם עיניים וקרם פנים, למה לא כל אחת צריכה למרוח קרם לילה (בעלות עור שומני לא צריכות) ואיך באמת שומרים על עור פנים בריא (בעיקר לא נחשפים לשמש).

כשיצאתי מהטיפול המהמם, קורנת וזורחת, פגשתי את הבעלים, ליאור וולפסטל, שסיפר לי שהוא בכלל היה רואה חשבון, עד שנמאס לו מהצד הריאלי והוא החליט לעבור לצד היפה של החיים.

בשנים האחרונות התגורר עם משפחתו בפלורידה ועבד בתחום הספנות. שם גילה את מכוני השיזוף והיופי, שזוכים שם לפופולאריות רבה, למרות שמדובר במדינה שבה השמש זורחת 12 חודשים בשנה. דרך חבר אמריקאי קרוב שלו שמחזיק ב-9 מכוני שיזוף באורלנדו הצליח להתקרב לתעשיה וללמוד את הנושא. הרעיון כעסק מצא חן בעיניו והוא החליט שיש לו מקום גם בישראל בסטנדרטים גבוהים בדומה לקיים בארה"ב ובאירופה. וכך נולד לו SunBody..

זו לא אני בתמונה, אבל איך בא לי שוב…

מחלקת הקוסמטיקה של המקום מאוישת בקוסמטיקאיות מנוסות ומוערכות ובין מגוון הטיפולים ניתן להתפנק גם במניקור, פדיקור ובניית ציפורניים ברמה הגבוהה ביותר וכן הסרת שיער בשעווה. הצרת היקפים והעלמת קמטים ואפילו טיפולים אסתטיים על ידי רופאה מתמחה כמו בוטוקס, מילוי שפתיים וכיו"ב.

אחד הטיפולים החדשים במקום הוא טיפול יופי לגלאם זוהר, במכשיר חדשני מהמתקדמים בעולם בתחום ה-Intrarefine.

הטיפול עובד באמצעות מכונת ה-Intrarefine. מכשיר שעובד על גלי רדיו המחדירים חום עמוק. בעזרת החום נעשה חיכוך תאים המזרז את זרימת הדם שמעביר את החמצון לכל תאי העור. התהליך מזרז את בנית האלסטיים והקולגן ותורם לגמישות וחיזוק העור. כמו כן בכוחו של הטיפול להאט את תהליך ההזדקנות ולשפר את מערכת הליפה ומחזור הדם. הטיפול מבצע מיני מתיחת עור ותיקון קמטים וקמטוטים, הרפיית השרירים ומניעת דלקות כרוניות של העור (אקנה). באמצעות הטיפול נמנע רפיון העור, נעשה ליפטינג ללא זריקות וללא ניתוחים. מוריד את נפיחות השקיות מתחת לעיניים. הטיפול נעשה אחת לשבוע למשך שעה וניתן לראות תוצאות מיידיות, כמו כן בסדרת טיפולים התוצאה נשמרת עד שנתיים.

מחירים:

טיפול חד פעמי לפני אירוע: 720 שקלים.
סדרת טיפולים של 8 טיפולים – 5 ברצף ואח"כ 3 לשימור: 4690 שקלים.

ובקיצור, אם בא לכם להתפנק, אבל באמת ועל הדרך לעשות משהו טוב גם עבור העור שלכם – זה המקום!

 

Scroll to Top