דף הבית » כל הכתבות » תרבות » מוזיקה » אירוויזיון 2021: כבר הצבעתם לשיר שתרצו שייצג אותנו?

אירוויזיון 2021: כבר הצבעתם לשיר שתרצו שייצג אותנו?

אחרי דרמת ביטול האירוויזיון בשנה שעברה (פיחסה קורונה), הגיע הזמן להתחיל להתכונן לאירוויזיון שיתקיים השנה ברוטרדם שבהולנד, עם נציגתנו המהממת עדן אלנה. ומכיוון שהשנה לא ניתן לשיר את השיר שנבחר לייצג אותנו בשנה שעברה, וחבל כי הוא היה מהמם בעיניי, יצא לדרך תהליך בחירת השיר החדש. רק שהפעם אתם אלו שיכולים להצביע ולהשפיע!

איך זה עובד?

תשעת השירים שעברו את הסינון הראשוני של הוועדה המקצועית (מתוך 200) הועלו למתחם מיוחד באתר של כאן 11 וכל גולש יכול להצביע פעם אחת לשני השירים שהוא הכי אהב. ההצבעה תיסגר ביום רביעי, ה-13 בדצמבר בחצות, אז תזדרזו!

כדאי לשים לב: 9 השירים העומדים לבחירת הקהל מתבססים על הסקיצות המקוריות שנשלחו על ידי היוצרים, בליווי גרפיקה ייחודית לכל שיר ובה מילות השירים, כך שתצטרכו לדמיין את עדן שרה אותם.

השלב השני

בתום הצבעת הקהל, יעלו לשלב הבא, "לגמר", שני השירים שקיבלו את מירב הקולות ושיר נוסף (השלישי) שייבחר על ידי הוועדה המקצועית. שלושת השירים שיעלו לגמר יוקלטו בביצועה של עדן אלנה ויעמדו להצבעה נוספת בפלטפורמות הדיגיטליות של כאן, בין התאריכים 24-18 בינואר.

ב-25 בינואר 2021, לאחר שכלול התוצאות, יתקיים בכאן 11 משדר חגיגי ("השיר שלנו לאירוויזיון") שבסופו יכריז התאגיד על השיר הזוכה שייצג אותנו באירוויזיון 2021. את המשדר תגיש לוסי איוב ובו ישודרו הקליפים הרשמיים בביצועה של עדן אלנה, בשילוב קטעי וידאו המתעדים את תהליך העבודה על שלושת השירים שהעפילו לשלב הגמר.

אני כבר הצבעתי, מה איתכם?

ניתן לשמוע את השירים וכמובן להצביע ביישומון כאן או באתר:

https://www.kan.org.il/votes/?activitieId=134

Scroll to Top