קנו לכם תכשיט לחג

איזו אווירה כיפית של התחדשות יש תמיד לפני פסח, נכון? (או שזו רק אני ויום ההולדת הקרב שלי?)

בגלל שאני בטוחה שכבר חשבתם מה ללבוש בערב החג (או לפחות התחלתם לבדוק אופציות), אני רוצה להאיר את עיניכם דווקא לתכשיטים. תכשיט קטן יכול לשנות את המראה כולו, לשדרג אותו, להעניק טוויסט או שכמו שא', אחד החברים שלי תמיד אומר לי כשאני באה עם תכשיט מיוחד: "תמיד יש לך נגיעות של סטייל מהמם…"

אחד הטרנדים הכי בולטים העונה בכל התחומים, אבל זה מקסים במיוחד בתחום התכשיטים, אלו התכשיטים הנוסטלגיים. תכשיטים שעשויים מחפצים נוסטלגיים (ראו בהמשך את קולקציית התכשיטים של יעקב עמר שעשויה ממנגנונים של שעונים!) ועד תכשיטים שמעוצבים בסגנון של פעם ועושים טוב על הלב (לפחות לי):

ראשית הנה מעצב שאתם חייבים להכיר:

קוראים לו יעקב עמר, והוא מעצב תכשיטים ממנגנונים של שעונים!

כן. ממש כך. אתם לא בטוח מכירים את השם, כי הוא חי על קו לוס אנג'לס-תל אביב ומעצב בעיקר שם ללקוחות פרטיים וחנויות יוקרה.

הוא למעשה לוקח שעונים עתיקים, שיקרים ערכית לבעליהם ובמקום שישכבו בארגז המזכרות: הופך אותם לטבעות הורסות את הבריאות. הטבעות הסופיות מעוצבות על פי טעמו של הלקוח ותקציבו. כלומר שיבוץ אבנים ויהלומים, צבע הטבעות – כסף , זהב, או זהב ורוד.

זה ללא ספק אחד הדברים המיוחדים והמהממים שראיתי. חייבת אחת כזו לעצמי!

טל' להזמנות 052-3217537, אתר www.yacovamardesign.blogspot.co.il

ועכשיו, אחרי שהתעלפתם, נעבור לדברים היותר נגישים:

ברשת התכשיטים "רביד", שבלי קשר לקולקציה החדשה, אתם יכולים למצוא בה המון תכשיטים של מעצבים ישראלים מוכשרים, שזו כבר סיבה מצוינת להיכנס לאחת החנויות ולפרגן לתעשייה המקומית.

הקולקציה החדשה נקראת "זיכרונות" ויש בה את כל סוגי התכשיטים: עגילים, שרשראות, צמידים וכו', מזהב או כסף, משובצים באבנים ומעוצבים בסגנון קצת נוסטלגי ולא לגמרי "עשוי" (שאני באופן אישי מתה עליו).

גם ברשת מגנוליה, השיקו קולקציה עם המון אבני זרקוניה המשולבות בתכשיטים מצופי זהב, שמעניקים להם מראה וינטאג'י, טרנדי והיסטרי. אני מתה על הסגנון הזה, ובכלל אני חושבת שכל החזרה הזו של התכשיטים בסגנון של פעם, עם נגיעות הצבע והסטייל. אח. כמה סטייל. עושה לכולנו רק טוב 🙂

Scroll to Top