דף הבית » כל הכתבות » תרבות » טלוויזיה » שגעון הכדברא ממשיך

שגעון הכדברא ממשיך

בשנים האחרונות יש התעוררות מופלאה של סדרות דרמה ישראליות איכותיות ומופתיות, למבוגרים ולילדים- חטופים, פאודה, החממה ועוד.

כשרק יצאה הסדרה "כדברא" בערוץ ניקולדאון של YES, זיהיתי שמדובר במשהו טוב, אחר ושונה, אבל לא היה לי שמץ של מושג כמה רחוק זה יגיע.

והנה, אחרי חצי עונה אין כמעט ילד/ נער שלא מכיר והתמכר לסדרה. עומר והחברים שלו צופים אדוקים ואתם צריכים לשמוע את צרחות בנות הנוער, כשהן פוגשות מישהו מכוכבי הסדרה.

למה זה קורה? אני חושבת שזה בזכות העובדה שלאורך כל הפרקים ששודרו עד עכשיו, השכילו היוצרים ליצור מתח בלי למתוח את העלילה יותר מידי, כך שהעלילה מצד אחד מתקדמת בקצב מהיר מאוד ומצד שני ממשיכה להפתיע ולסקרן.

בפרק האחרון של העונה צפינו בהקרנה מיוחדת למעריצי התוכנית בקולנוע. כשהפרק נגמר לא היה אחד שלא נשאר לשבת על הכיסא, בתקווה שיגלו לנו (כן. לנו) מה קורה אחר כך. "אוף אמא. אולי שיגלו לנו רק את הפרק הראשון של העונה הבאה?" שאל אותי עומר כשיצאנו.

אני לא יודעת מה עומד להיות בעונה הבאה, אבל אני בטוחה שזה יהיה טוב. כי ככה זה – כשמשהו טוב. הוא טוב! ואם עוד לא התחלתם לצפות, זה הזמן (יש את כל הפרקים ב-VOD).

Scroll to Top