דף הבית » כל הכתבות » תרבות » קולנוע » סרט לסוף השבוע: "ספיידרמן – ממד העכביש"

סרט לסוף השבוע: "ספיידרמן – ממד העכביש"

הסרט החדש "ספיידרמן – ממד העכביש" הוא אחלה סרט לסופ"ש גשום, במיוחד לאוהבי הז'אנר. במקום להתמקד בעלילותיו של ספיידרמן אחד, הסרט הזה ללא ספק יגרום לכם להרגיש שאתם רואים כפול ואפילו מחומש 😉

עלילת הסרט נפתחת עם הנער מיילס מורלס, תיכוניסט אופייני שנעקץ על ידי העכביש הרדיואקטיבי כשהוא מבלה עם דודו. הוא כמובן לא מודע לכך, אבל מהר מאוד מתחיל להבין שמשהו מוזר קורה.

הכל מתבהר (טוב, לא ממש) כשרעידת אדמה גדולה מרעידה את הארץ. אז מגלה מיילס שאל היקום שלו הגיעו ספיידרמנים נוספים מיקומים מקבילים אחרים. כן כן… כולל ריצ'רד וונטורת' – הספיידרמן המיתולוגי של שנות ה-30 שמופיע כאן בשחור לבן (גאוני בעיניי).

בתחילה אף אחד מהם לא ממש מבין מה קורה, אבל די מהר הם מאחדים כוחות ויוצאים להילחם ברשע כשמטרת העל שעומדת מול עיניו של ספיידרמן מיילס, היא לפתוח להם את השער ליקום שלהם כדי שיוכלו לחזור הביתה. והסוף? כמו תמיד – מותח עד הרגע האחרון.

האפקטים מרהיבים, העלילה נוסטלגית להורים ומסעירה לילדים, רק יש לי טיפ אחד קטן אליכם – אל תלכו לראות את הסרט בדו ממד, לכו לתלת ממד. אנחנו ראינו אותו בדו ממד ויש יותר מידי קטעים שבהם זה הרגיש כאילו אנחנו רואים סרט תלת ממד בלי משקפיים, מטושטש ודי מעצבן בעיניים.

אחלה בילוי לסופ"ש גשום!

Scroll to Top